• Kadiaľ vedie kanalizácia kde je prípojka

    Oprava kanalizácie nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Trasovanie kanalizácie

kadiaľ vedie kanalizácia, vyhľadanie kanalizačnej prípojky
aká je hĺbka kanalizácie

Projektová dokumentácia k budovám sa často stratí a ak aj existuje, údaje v nej nie sú vždy presné. Vzniká otázka, kadiaľ vlastne vedie kanalizácia. Či už plánujete rekonštrukciu alebo potrebujete zamerať iné inžinierske siete, kontaktujte nás a my Vám lokalizujeme, vytrasujeme potrubie, kolená kanalizácie, revízne šachty a iné kanalizačné prvky.

Pred búracími a výkopovými prácami je nutné vedieť
kadiaľ ide kanalizácia, akú má hĺbku

čo odhalíme trasovaním kanalizácie – Prečo trasovať kanalizáciu

trasovanie kanalizacie bratislava nonstop

Umiestnenie ako i skutočný stav potrubí preveríme prostredníctvom modernej lokalizačnej technológie. Ak je potrubie poškodené alebo upchaté, dokážeme presne odsledovať miesto úniku vody, dôvod upchatia a poškodenia potrubia. Zistíme presný stav potrubia a navrhneme najefektívnejšie riešenie.

V prípade rozsiahlej havárie, ktorá vyžaduje výkopové a opravné práce, Vám vďaka monitoringu a trasovaniu kanalizácie určíme presné miesto problému, čím sa predíde výkopovým prácam na celej kanalizačnej vetve a ušetria sa nemalé finančné prostriedky.

Mohlo by vás zaujímať

s opravou a výmenou kanalizácie súvisia aj tieto činnosti

krtkovanie nonstop bratislava

Krtkovanie upchatá kanalizácia

Žiadny problém nás neodradí. Či už Vás trápi neodtekajúca voda, upchaté umývadlo, zanesené odtoky a odpady, vyčistíme ich tak, že budú ako nové. Potrubia čistíme špirálou, ktorá rotovaním vo vnútri potrubia odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny. Tento postup sa nazýva krtkovanie. Špeciálnou formou krtkovania je vysokotlakové čistenie potrubia a kanalizácie, pri ktorom sa prúdením vody vyčistia aj bočné steny potrubia.

instalaterske prace nonstop bratislava

Havarijná služba
problém s kanalizáciou
prasknutá kanalizácia

Upchatý odtok v byte alebo v dome vie spôsobiť problémy a nepríjemnosti. Nestrácajte čas a zavolajte nám, včasné riešenie problému sa Vám oplatí. Ak máte upchatú toaletu, odpadové potrubie v kuchyni, v kúpeľni, cítite zápach z kanalizácie alebo máte zatečené, či dokonca plesnivejúce steny, naša nonstop 24/7 havarijná služba je Vám k dispozícii.

monitoring potrubia kanalizacie nonstop bratislava

Monitoring kanalizácie nájdenie príčiny a miesta závady

Pomocou inšpekčnej sondy určíme miesto poškodenia alebo príčinu upchatia kanalizácie. Vďaka monitorovaciemu zariadeniu problém presne lokalizujeme a riešime ho okamžite a s istotou. Naši technici sú certifikovaní priamo od dodávateľov strojov. Naše skúsenosti a odbornosť sú garanciou, že keď sa zveríte do našich rúk, budete spokojní Vy i Vaša peňaženka.

Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Máte haváriu vody?
do 30 minút vám prídeme na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.