• Čistenie kanalizácie

    Volajte nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Čistenie kanalizácie

Kanalizácia vo vašom dome alebo v budove odvádza všetku odpadovú vodu z domu do hlavnej kanalizácie.

Objem odpadovej vody, ktorý prechádza kanalizačnou sieťou, vytvára v hlavnej kanalizačnej línii upchávky. Upchávky sa zvyčajne vytvárajú kvôli nánosom mydla, papiera, tukov a iných látok.

Ďalším dôležitým faktorom pri upchávkach kanalizácie je skutočnosť, že koreňové systémy vstupujú do kanalizačnej siete cez spoje v kanalizačnom potrubí a upchávajú kanalizačnú trať. Aby ste zabránili poškodeniu vašej kanalizačnej linky koreňmi, je dôležité, aby bola hlavná kanalizácia raz ročne preventívne vyčistená.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Metódy čistenia kanalizácie

Pravidelnou kontrolou kanalizácie sa môže zabrániť jej nesprávnemu fungovaniu alebo dokonca jeho trvalému a neodvratnému poškodeniu.

Čistenie kanalizácie prúdom natlakovanej vody je tou najlepšou a najefektívnejšou metódou. Vysokotlakové čistenie kanalizácie sa vyznačuje maximálnym výkonom a patrí v súčasnej dobe k najmodernejším metódam čistenie kanalizácie a odpadov. Zaistí dokonalé vyčistenie upchatej kanalizácie. Za pomoci vysokotlakového vodného čerpadla, vytvoríme potrebný tlak, až do výšky niekoľkých desiatok atmosfér. K čerpadlu, ktoré je súčasťou nášho čistiaceho vozidla, je pripojená tlaková hadica s dĺžkou niekoľkých desiatok metrov a je ukončená tryskou. Tryskou je tvorený lúč vody vysokého tlaku, ktorý odstráni každú nečistotu v zanesenom kanalizačnom potrubí.

Tlak lúča sa určuje pomocou výmenných trysiek, ktoré volíme podľa druhu zanesenia a nečistôt v kanalizačnom potrubí.

Niekde by mohlo hroziť vytopenie priestoru odpadovou vodou v dôsledku natlakovania. Potom použijeme mechanické čistenie pomocou špeciálneho prístroja – motorového pera. Funguje na princípe škrabáka alebo vrtáka, je vhodné na čistenie prevažne bodových upchávok v menších dimenziách (40 mm-125 mm). Následné odplavovanie prevŕtanej upchávky je spôsobené vodou alebo splaškovými sedimentom, ktorý upchávka zadržiavala. Čistenie kanalizácie motorovým perom sa používa hlavne na menšiu kanalizáciu a odpad kuchynských drezov, umývadiel alebo vaní. Pre mechanické čistenie kanalizácie vyberáme z rôznych typov pier, na ktoré sa nasadzujú koncovky.

Na čistenie kanalizácie sme tu pre vás!

V praxi sa však stretávame aj so situáciami, keď nemožno čistenie tlakovou vodou použiť.

Ako často myslíte na čistotu kanalizácie? Pravdepodobne nie príliš často. Našťastie sme tu pre vás, keď máte zapchatý alebo pomalý odtok. Máme personál, najlepšie vybavenie a odborné znalosti na efektívne čistenie kanalizácie, pričom poskytujeme 100% záruku spokojnosti. Keď nás kontaktujete, aby sme vám poskytli služby čistenia kanalizácie, viete, že ste na najlepšej ceste k spoľahlivému a hygienickému zneškodňovaniu odpadu a nečistôt. Naši technici sú skúsení a vyškolení, aby zvládli akýkoľvek problém s kanalizáciou alebo odtokom.

Už viac ako 10 rokov poskytujeme servis našim verným zákazníkom a každým dňom naša databáza rastie. Zákazníci sú našou najvyššou prioritou!
Sme firma, ktorá sa špecializuje na kanalizačné služby s vysoko vyškoleným personálom, ktorý pracuje bezpečne a rýchlo a poskytuje kvalitné riešenie vašich problémov s kanalizáciou. Mnohé z našich služieb na opravu kanalizácie sú “bezvýkopové”, vyžadujúce malé alebo žiadne výkopové práce, čo znamená, že sú veľmi nákladovo efektívne.

Naša firma vám zaručí kvalitu služieb

Poskytujeme všetky druhy profesionálnych služieb pre obytné aj komerčné nehnuteľnosti.

Bez ohľadu na to, či potrebujete vyčistiť kanalizáciu alebo iba prepchať drez postaráme sa o to rýchlo a správne. Sme tu pre vás kedykoľvek budete potrebovať.

Kontaktujte nás dnes a my vám ukážeme, prečo sme v danej oblasti najlepší!

mozete volat nonstop 24 hod denne
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Potrebujete vyčistiť kanalizáciu
prídeme vám na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.