• Montáž kanalizačných šácht

    Volajte nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Ako prebieha montáž kanalizačných šácht?

Čo je to šachta?

Šachta (tiež známa ako údržbová šachta) je uzavretá komora pripojená k hlavnému kanalizačnému potrubiu, ktorá umožňuje prístup pracovníkov na kontrolu, testovanie a odstránenie blokád a prekážok v kanalizačnom potrubí. Šachty sú vybavené odnímateľnými krytinami a musia byť ľahko prístupné po celý čas.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Čo je kanalizačná šachta?

Kanalizačné šachty sú súčasťou kanalizačnej siete

sú určené predovšetkým pre kontrolu domových kanalizačných prípojok. Šachta je zložená z troch častí, šachtového dna, šachtovej rúry a šachtového poklopu. Jednotlivé typy týchto prvkov možno podľa potreby medzi sebou kombinovať, čo umožňuje ich široké použitie pri stavbe dažďových a splaškových kanalizačných systémov.

Kanalizačné šachty predstavujú objekty stokových sietí slúžiace najmä na ich údržbu, čistenie, kontrolu a opravy. Kanalizačné šachty môžeme rozdeliť podľa niekoľkých hľadísk, napr .:
Podľa nominálneho priemeru šachty na:
Revízne – revízia systému je možná len z povrchu terénu za použitia inšpekčnej techniky (Ø šachty môže byť menšia ako 1m).
Vstupné – umožňujúce revíziu systému fyzickým vstupom do šachty (min. požadovaný Ø šachty 1 m).

Ako postupujeme pri montáži kanalizačnej šachty?

Šachtové dno umiestnime na cca 10 cm vrstvu zhutneného posypu tak, aby bolo rovnomerne podopreté telo šachty i hrdla. Za použitia klzného prostriedku napojíme vstupné a výstupné potrubie. Šachtovú rúru zasunieme do šachtového dna za použitia klzného prostriedku. Vykonávame postupný obsyp a hutnenie až do úrovne cca 10 cm pod spodnou časťou plánovaného poklopu, ktorý následne osadíme do betónového lôžka (ak nepoužijeme poklop inštalovaný priamo na šachtovú rúru). Šachtu zakryjeme poklopom a vykonáme patričné terénne úpravy.

Ak potrebujete zabezpečiť montáž kanalizačnej šachty

naša firma to hravo zvládne

prípadne vyriešiť problémy súvisiace s vašou kanalizačnou linkou obráťte sa na náš servis. Máme kvalifikovaných odborníkov na inštaláciu, ktorí dokážu poskytnúť efektívne a dlhodobé riešenia. Naša firma má k dispozícii tím odborných inštalatérskych technikov, ktorý zabezpečia montáž kanalizačnej šachty prípadne riešenie rôznych problémov vrátane služieb v oblasti opravy kanalizácie. Spoľahnite sa zakaždým na našu rýchlu a spoľahlivú montáž a servis.

Spoľahlivá montáž s predbežnou kalkuláciou ceny

Cieľom našej firmy je poskytovať kvalitné a dôveryhodné riešenia pre všetkých našich zákazníkov. To zahŕňa poskytovanie rýchlych a spoľahlivých služieb a riešení pre kanalizačné linky, a zahŕňa samozrejme aj samotnú montáž kanalizačnej šachty. Garantujeme, že budete spokojní s našou prácou.

Poskytujeme záruku spokojnosti na všetky služby, ktoré poskytujeme, pretože si stojíme za našou prácou a chceme, aby ste vedeli, že budeme prinášať iba tie najlepšie výsledky. Naša firma vám spraví predbežný odhad ceny za montáž kanalizačnej šachty, takže nebudete musieť premýšľať o nákladoch na inštaláciu a budete mať vopred predstavu o nákladoch spojených s našou službou od začiatku, a tak môžeme eliminovali akékoľvek nechcené prekvapenia na vašom účte. Zavolajte nám ešte dnes a dostanete okamžitú odpoveď, pokiaľ ide o riešenie vašich problémov s kanalizáciou.

Ušetrite váš čas i peniaze

Sme plnohodnotná firma, ktorá sa špecializuje na rezidenčnú a komerčnú prácu. Bez ohľadu na to, či chcete opraviť malý únik alebo zabezpečiť komplikovanú montáž, radi vám pomôžeme.

Disponujeme najmodernejším vybavením potrebným na vykonanie montáže kanalizačnej šachty, a tiež takých služieb ako čistenie kanalizácie, čistenie potrubí a pod.

Naši technici vytvárajú skúsený tím a poskytujú profesionálne služby.

mozete volat nonstop 24 hod denne
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Potrebujete namontovať kanalizačnú šachtu?
prídeme vám na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.