• Skružové a kanalizačné šachty

    Volajte nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Čo sú skružové a kanalizačné šachty a na čo sú určené?

Otvory na údržbu kanalizácie alebo “kanalizačné šachty”, ako sa bežne nazývajú,

sú postavené z betónu a poskytujú prístupový bod na údržbu sanitárneho kanalizačného systému. Tieto šachty prichádzajú v rôznych veľkostiach, ale najbežnejšie sú skruže a kónusy so stenou hrúbky 90 mm alebo 120 mm. Šachty sa používajú pri všetkých typoch údržbárskych prác, ale väčšinou umožňujú prístupu k existujúcim kanalizačným vedeniam na čistenie kanalizačných potrubí. Šachty sú neoddeliteľnou súčasťou dobrého prevádzkového kanalizačného systému.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Pokládka skružových a kanalizačných šácht

Čo môžeme pre Vás urobiť

Pokládka skružových či kanalizačných šácht si vyžaduje vysokú úroveň zručností a odborných poznatkov. Štandardné šachty pozostávajú zo šachtového základu (dna), kanalizačnej skruže, prechodovej skruže (kónusu), prechodovej dosky, vyrovnávacieho prstenca a poklopu.

Inštaláciu novej skružovej šachty alebo pripojenie potrubia ku skružovej šachte nemožno prirovnať k tomu, akoby sme spájali bloky Lega, naopak ide o náročný proces, ktorý si žiada veľké odborné znalosti a bezpečnostné opatrenia. Jednotlivé časti betónových foriem vážia niekoľko sto kilogramov a musia byť starostlivo umiestnené a pospájané až po pokládku horného pokolopu, pričom šachta musí byť v rovine s dokončeným stupňom vozovky.

Rovnako aj tesnenie medzi jednotlivými dielcami v pripojovacom bode je neoddeliteľnou súčasťou a bráni vniknutiu vody z vonkajšieho prostredia, ktoré môže odbúrať jemné časti konštrukcie. Tesnenie taktiež zabraňuje úniku a znečisteniu okolitých podzemných vôd.

Všetci naši pracovníci majú viac ako 10 rokov skúseností v teréne, aby zvládli zložitú inštaláciu ako je táto. Naša firma zabezpečí všetky povolenia, požadované kontroly a samozrejme hotovú vysoko kvalitnú inštaláciu skružových a kanálových šácht, ktorá bude ľahko spĺňať aj tie najnáročnejšie normy!

Bezpečnosť na prvom mieste

nainštalujeme rýchlo a kvalitne

Naša firma, ktorá vykonávaja tento typ práce, má vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí disponujú špecializovanými mechanizmami potrebným pre vykonanie danej úlohy. Naši pracovníci majú všetko nevyhnutné vybavenie potrebné na zabezpečenie spoľahlivého podzemného výkopu a pokládky vrátane tých posledných nevyhnutností ako sú dopravné kužele, bariéry, reflexné indikátory, osvetlenie vozidla. Skružové a kanálové šachty, ktoré sú zle navrhnuté a nainštalované, predstavujú vážne bezpečnostné problémy. Môžu sa zrútiť, spôsobiť závažné problémy pri povodniach, a nakoniec vás budú opravy stáť viac peňazí ako ich samotné nahradenie. Nenechajte to na nás!

Mnoho nehnuteľností, najmä komerčných garážových priestorov, trpí záplavami a presakovaním vody po silných dažďoch. Existujúce šachty nemusia byť postavené správne, alebo neboli správne navrhnuté. Ak sa inštalácia kanálovej a skružovej šachty vykoná správne, môže predstavovať úsporné riešenie, trvalé ukončenie týchto nevyhovujúcich podmienok, ako aj zlepšenie pracovných podmienok a hodnoty majetku. Dobre poznáme vnútorné fungovanie podzemných inštalácií a naši miestni majstri vyriešia hravo váš problém s kanalizáciou a šachtami!

Ušetrite váš čas i peniaze

Práca, ktorá je pre iných tvrdý oriešok, je pre nás hračkou. Od výkopu, cez umiestňovanie skružovej šachty až po opätovné spevňovanie, to všetko zabezpečíme my. Naša firma zrealizuje montáž bezproblémovo a nespôsobí tým vo vašej nehnuteľnosti či zariadení žiadne dlhé výpadky. To vám ušetrí čas a peniaze. Našu prácu vykonávame efektívne, s kvalitnými materiálmi a dôrazom na detail.

Sme hrdí na to, že ponúkame kvalitné služby, pričom sa postaráme o bezpečnosť a spokojnosť našich zákazníkov. Zavolajte nám a objednajte si naše služby ešte dnes a zabezpečte, aby inštalácia a pokládka skružových a kanálových šácht prebehla hladko, odborne a správne. Poskytujeme odpovede a riešenia, nie výhovorky!

mozete volat nonstop 24 hod denne
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Potrebujete skružovú, alebo kanalizačnú šachtu?
prídeme vám na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.