• Odstránenie opakovaného upchávania kanalizácie

    Volajte nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Odstránenie opakovaného upchávania kanalizácie

Určite nie je príjemné keď vo vašej domácnosti nastanú problémy s kanalizáciou.

Jednoduché upchávky sa dajú ľahko opraviť. Ale keď voda v umývadle alebo v sprche nechce odtekať alebo odteká pomaly a vaše toalety pretekajú, máte pravdepodobne problém s upchatím kanalizácie a potrebujete jej čistenie.

Ak sa to stalo viac ako raz, mohlo by to byť vážnejšie, ako ste si mysleli, a podľa všetkého čelíte opakovaným upchávkam kanalizácie.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Využite naše služby

Naše inštalatérske služby ponúkajú pri objavení sa takýchto problémov pohotovostný servis vrátane samotnej opravy kanalizácie.

Chápeme, že tieto typy problémov vás zastihnú väčšinou nepripravených, a preto keď sa vyskytnú takéto mimoriadne udalosti, potrebujete rýchlo pomoc inštalatérov. Jedného z našich odborníkov na opravy v oblasti inštalácie pošleme k vám čo najrýchlejšie, aby sme vykonali inšpekciu kanalizácie a určili príčinu opakovaných upchávok kanalizácie. Poskytneme vám riešenia a odhady nákladov, ktoré vám umožnia rýchle riešenie tejto poruchy.

Začneme tým, že vykonáme kompletnú kontrolu kanalizácie pre zablokované linky. Patria sem všetky kanalizačné vedenia vedúce z vášho domova až k obecnej kanalizácii. Naša firma má najmodernejšie vybavenie potrebné na vykonanie kontroly kanalizácie. To nám umožňuje presne určiť miesto a identifikovať zablokovanie.

Tri najčastejšie dôvody opakovaného upchávania kanalizácie

ktoré nájdeme, sú:

Korene stromov a kríkov – Korene stromov prahnú po vode a vyhľadávajú akýkoľvek zdroj, dokonca aj vaše kanalizačné potrubia. Potrubie môže prasknúť a korene tak preniknú do starých rúr a rastú v ich vnútri, čo spôsobuje vážne chyby v prevádzke vašej kanalizácie.

Časti cudzieho odpadu – Materiály, ktoré sa nerozkladajú ani nezmiešajú s bežnou odpadovou vodou spôsobujú vážne upchávky. Položky ako mastnota, olej, papier, detské obrúsky a ženské hygienické výrobky sú nepriateľom vašej kanalizácie.

Zlomené alebo zdeformované kanalizačné potrubie – Staré potrubie, ktoré je zlomené, má trhliny alebo je zdeformované, spôsobí upchatie kanalizácie. Staršie domy, ktoré majú kanalizáciu z liatiny alebo hlinených rúrok sú náchylnejšie k poškodeniu.
Služby čistenia kanalizácie vo vašom meste a okolí

Zanesené sprchy, toalety alebo upchaté odtoky spôsobujúce neodtekanie vody znamenajú, že bezodkladne potrebujete naše služby čistenia kanalizácie. Neuspokojte sa s len tak s niektorou servisnou spoločnosťou, ktorá vám poskytne odhad problému telefonicky. Problémy nie sú väčšinou také zrejmé, ako by ste si mysleli, a kontrola kanalizácie je nevyhnutná. Diagnostika a stanovenie problémov s kanalizáciou a drenážnym systémom je zložitá. Kvalifikovaný inštalatér z našej firmy bude schopný identifikovať zdroj problému a nájsť jeho najlepšie riešenie.

Proces čistenia kanalizácie

Keď potrebujete služby čistenia kanalizácie, váš prvý telefonát by mal smerovať do našej firmy. Naša práca zvyčajne začína čistením kanalizácie. Krtkovanie je efektívny spôsob vyriešenia tohto problému. Je založené na rotujúcej oceľovej strune, ktorá sa v potrubí točí a pritom vibruje, čím dokonale odstráni všetky usadeniny, či už na odpadovom alebo kanalizačnom potrubí. Táto rotujúca struna sa privádza do kanalizačnej rúry až kým nedosiahne problémovú oblasť. Potom použijeme otočnú hlavicu na konci tejto rotujúcej struny, aby sme prerušili blokovanie. Často využívanou technikou prepchávania odpadových potrubí a kanalizácií je čistenie pomocou vodných trysiek, ktoré ženú vodu cez potrubie pod veľkým tlakom. Toto sú najlepšie spôsoby, ako sa zbaviť rôznych typov hmôt, vrátane mastnôt, vlasov, cudzích predmetov a dokonca aj koreňov stromov.

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa upchatia kanalizácie, zavolajte nám. Sme radi, že budeme diskutovať o všetkých problémoch, ktoré máte, a vždy budeme mať na pamäti vaše špecifické potreby a váš rozpočet.

mozete volat nonstop 24 hod denne
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Potrebujete odstrániť opakované upchávanie kanalizácie?
prídeme vám na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.