• Vodoinštalatérske práce nonstop?

  Senec a okolie 0903 630 100

  vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Krtkovanie Senec

máte upchaté potrubie, odtok alebo kanalizáciu?
všetky naše služby vykonávame v celom okolí Senca

Trápi Vás upchatá toaleta alebo neodtekajúca voda v kúpeľni? Sme tu pre Vás. Garantujeme profesionálny servis a priaznivé ceny.

Máte upchaté potrubie, upchatú kanalizáciu? Poskyujeme krtkovanie Senec, Hanuliakovo, Tomášov, a v ďalších mestách a obciach v okolí. Čistenie, opravy a výmeny kanalizácie  poskytujeme nielen pre bytových, ale aj firemných zákazníkov, fabriky, mestá a obce.

Poradíme si s upchatým, či poškodeným potrubím, určíme umiestnenie kanalizácie, vyčistíme potrubie metódou krtkovanie. Šetrite čas a energiu a zverte problém do našich rúk. Úspešne pôsobíme na trhu už vyše desať rokov. Naša odborná práca a precíznosť Vás príjemne prekvapia.

V prípade havárie je tu pre Vás naša havarijná služba nonstop 24 hodín denne 7 dní v týždni vrátane víkendov a sviatkov, už do 30 minút od zavolania. Našou výhodou je okrem odbornosti a profesionality aj to, že nemusíte mať pri sebe hotovosť. Zaplatiť nám môžete aj kreditnou, alebo debetnou kartou.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Krtkovanie nonstop vykonávame v mestách
Senec, Hanuliakovo, Tomášov a iné v okolí

Kým budete čakať na náš príchod môžete si zatiaľ prečítať niečo o Senci a okolitých mestách a obciach aj v pamiatkach je niekedy nutné krtkovanie :)

Obľúbená dovolenková destinácia nielen Slovákov, má niekoľko mestských častí :

 • Senec – mesto
 • Svätý Martin
 • Mlynský Klin
 • Horný dvor
 • Červený majer

Mesto leží na juhozápade Slovenska, 25 km východne od Bratislavy. Rozkladá sa na rozhraní Podunajskej roviny a pahorkatiny, cca 15 km od Malých Karpát. Mesto má dobrú dopravnú polohu. Okolo prechádza diaľnica D1 Bratislava – Žilina , nad mestom prechádza železničná trať Bratislava – Štúrovo. V tesnej blízkosti leží letisko M.R. Štefánika.

Senec je známy predovšetkým vďaka svojim rozsiahlym vodným plochám a dobre vybudovaným rekreačným miestam. Jeho Slnečné jazerá sú jedným z najnavštevovanejších miest v letnom období.

Okrem Slnečných jazier tu nájdeme Čiernovodské jazerá a jazero Guláška, Strieborné či Labutie jazero.

Kultúrne stredisko mesta bolo zriadené v roku 1977 a v súčasnosti je strediskom kultúry v regióne. V Senci žije niekoľko umelcov. Akademická maliarka Jitka Bezúrová – Mošková a akademický maliar Peter Galvánek.

Mesto má aj niekoľko historicko-kultúrnych pamiatok. Napríklad Turecký dom na Mierovom námestí, pôvodne renesančná kúria. Rímskokatolícky kostol sv. Mikuláša , pôvodne gotický s barokovými oltármi.

V Senci a okolí krtkujeme aj v týchto mestách a obciach

OKRES SENEC

 • BERNOLÁKOVO – Mária Terézia tu zriadila prvú manufaktúru.. Významnou osobnosťou je Anton Bernolák, ktorý v roku 1787 kodifikoval prvú spisovnú slovenčinu. Dnes je Bernolákovo dynamicky rozvíjajúcou sa obcou s perspektívou do budúcnosti
 • BLATNÉ – obec v okrese Senec. Pamiatkou  je rímskokatolícky gotický kostol sv. Vojtecha z roku 1390 a jaskyňa Panny Márie Lurdskej.  Pre milovníkov vodného lyžovania je lákadlom vodná nádrž Blatné – Čihákovský mlyn.
 • BOLDOG – Jedna z najslnečnejších obcí , priemerný svit tu dosahuje 2200 hodín. Krásnou historickou pamiatkou je pôvodne románsky kostol Nanebovzatia Panny Márie, goticky upravený v 15.storočí s románskou krstiteľnicou s figurálnou výzdobou.
 • DUNAJSKÁ LUŽNÁ – vznikla z troch samostatných sídiel v roku 1974 : Nových Košarísk, Jánošíkovej a Novej Lipnice. Pri obci je vybudovaná ochranná hrádza, ktorá slúži ako ochrana pred vodami Dunaja. Je tu rímskokatolícky kostol Povýšenia sv.Kríža a kaplnka sv.Martina.
 • HAMULIAKOVO – najvýznamnejšou stavbou je kostol sv. Kríža z polovice 13.storočia. V obci sa tiež nachádza pamätník obetiam I. a II. Svetovej vojny. Obcou prechádza cykloturistická trasa s medzinárodným významom – Passau – Viedeň – Bratislava – Komárno.
 • HRUBÝ ŠÚR –  obec sa rozkladá na 620 ha. Tvorí ho rovina s lužnými pôdami. Pestujú sa tu poľnohospodárske plodiny, zelenina a ovocie. V obci sa nachádza kultúrna pamiatka – rímskokatolícka kaplnka Najsvätejšej Trojice zo začiatku 20. storočia.
 • HURBANOVA VES – leží neďaleko toku Malého Dunaja. Lesy sú bohaté na divú zver, je obklopená poľnohospodárskymi plochami. V tesnej blízkosti obce je Oáza sibírskeho tigra či kolový mlyn v Jelke.
 • CHORVÁTSKY GROB – obec známa ľudovými tradíciami v podobe rezbárstva, čipkárstva či výšivkárstva. Osídlená bola chorvátmi, zachovala si poľnohospodársky a vinohradnícky ráz. V obci je kaplnka Najsvätejšej Trojice a rímskokatolícky kostol Krista Kráľa.
 • IVANKA PRI DUNAJI – obec je známa najväčším počtom slnečných a suchých dní v roku. V roku 1919 sa tu zrútilo lietadlo s Milanom Rastislavom Štefánikom na palube, ktorému tu na pamiatku postavili budovu slúžiacu ako informačné centrum a pamätná izba.
 • KALINKOVO – obľúbené miesto vyznávačov windsurfingu a relaxu. Do katastra obce zasahuje štátna prírodná rezervácia – Ostrov Kormoránov. Pamätihodnosť obce je rímskokatolícky Kostol svätého Františka Serafínskeho z rokov1927-1929.
 • KRÁĽOVÁ PRI SENCI –  nájdete tu športové letisko s leteckou školou, včelársky skanzen. V obci sú pamiatkovo chránené objekty : barokový cestný most cez Čiernu vodu a kostol.
 • MALINOVO – obec ležiaca v blízkosti Malého Dunaja. Vďaka úrodnej pôde tu nájdeme ovocné stromy a lúky, chovajú tu ovce.  V obci sa nachádza Malinovský kaštieľ, okolo ktorého je rozľahlý park so starými platanmi a buxusovými guľami z bývalej záhrady a zvyšky vodnej priekopy.
 • MILOSLAVOV –  bohatý na podzemné vody.  Priamo na námestí  Miloslave je prírodný obecný park vybudovaný a vysadený v roku 1934, pôvodne lipový. Zaujímavým miestom je nanovo zariadený Podunajský remeselný dvor v objekte niekdajšej zemepánskej sýpky.
 • MOST PRI BRATISLAVE – v obci je rímskokatolícky kostol Božského Srdca Ježišovho. Jeho súčasťou je aj románsko-gotický kostolík z prelomov 13 a 14 storočia. V interiéry má zachované zvyšky nástenných malieb a na Slovensku unikátne murované baldachýny po stranách víťazného oblúka.
 • ROVINKA – do obce zasahuje chránená krajinná oblasť Dunajské Luhy. Nachádza sa tu prírodná rezervácia Topoľné hony, s chránenými suchomilnými panónskymi dúbravami. Priamo v obci je chránený strom ktorého vek sa odhaduje cez dvesto rokov – Novolipnický platan.
 • SENEC –  štvrté turistami najviac navštevované miesto na Slovensku. Vďaka svojej polohe a bohatému kultúrnemu či spoločenskému vyžitiu je častou voľbou pre bývanie a dovolenku.  Najznámejší je areál Slnečných jazier letná rekreačná oblasť.
 • TOMÁŠOV – turisti sem prichádzajú splavovať Malý Dunaj.  Na hlavnom námestí stojí rímskokatolícky kostol sv. Mikuláša zo 17 st. Na cintoríne v centre je kaplnka Povýšenia sv. kríža a v časti Majorháza sa nachádza barokový kaštieľ.
 • VEĽKÝ BIEL – v obci je monumentálny barokový kaštieľ  postavený v rokoch 1722-1725, s pozoruhodnou výzdobou schodišťa. Barokový kostol s  vzácnym interiérom a nájdeme tu aj viaceré zachované pôvodné ľudové sedliacke domy.

Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 
Potrebujete akúkoľvek pomoc nonstop?
do 30 minút vám prídeme na pomoc
krtkovanie havarijna sluzba bratislava nonstop
error: Kopírovanie textov je zakázané.