• Krtkovanie, Havarijná služba, Monitoring?

  Pezinok a okolie 0903 630 100

  vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Krtkovanie Pezinok a okolie

máte upchaté potrubie, odtok alebo kanalizáciu?
všetky naše služby vykonávame v celom okolí Pezinku

Vyriešime akýkoľvek problém s potrubím. Pracujeme rýchlo a efektívne.

Ak máte upchaté, prasknuté portubie alebo kanalizáciu vieme prísť od 30 najneskôr do 60 minút ku Vám. Vyriešime haváriu vody či uź sa jedná o malú alebo veľkú závadu. Disponujeme všetkou potrebnou technikou nielen na krtkovanie a inštalatérske práce, ale disponujeme aj bágrom a technikou na búracie práce. Zabezpečiť vieme nielen opravu, ale aj výmenu kanalizácie. Všetky naše služby poskytujeme v oblasti Pezinok, Limbach, Modra, Svätý Jur, Budmerice, Píla, Harmónia a okolie.

Nami poskytovaná havarijá služba Pezinok vie zasiahnuť na mieste už do 30 minút od Vášho telefonátu. Naše vozidlá sú plne vybavené náradím na diagnostiku a čistenie kanalizácie a poskytneme okamžité riešenie problému. Či už je potrebná naša služba krtkovanie Pezinok alebo chcete určiť polohu kanalizácie, zistiť miesto poškodenia potrubia, opravu alebo výmenu potrubia, neváhajte nás okamžite kontaktovať.

Poskytujeme aj ďalšie vodoinštalatérske služby. Viac sa dozviete na našej úvodnej stránke, alebo v konkrétnej sekcii služieb.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Krtkovanie nonstop vykonávame v mestách
Pezinok, Modra, Svätý Jur, Budmerice a iné

Kým budete čakať na náš príchod môžete si zatiaľ prečítať niečo o Pezinku a okolitých mestách a obciach, aj v pamiatkach je niekedy nutné krtkovanie 🙂

Pezinok má podobne ako Bratislava niekoľko mestských častí :

 • Historická časť Grinava
 • Pezinok
 • Historická časť Cajla
 • Sídlisko Sever
 • Sídlisko Juh
 • Sídlisko Muškát
 • Sídlisko Starý dvor
 • Sídlisko Sahara

Poloha mesta je  22 kilometrov severovýchodne od Bratislavy.  V písomných historických materiáloch sa územie dnešného Pezinka označuje ako ,,terra Bozin.“

Pezinok v minulosti zažíval svoj najväčší rozkvet v 17. – 18. storočí, kedy patril medzi najbohatšie mestá v Uhorsku. Vďačil tomu produkcii kvalitných vín. Známou vinárskou a vinohradníckou oblasťou a kvalitnými vínami je známy dodnes, sídli tu mnoho vinárskych spoločností. Bol najdôležitejším mestom Malokarpatskej vinohradníckej oblasti.

Dnešný Pezinok je moderné mesto. Má vybudovaný priemysel – hlavne strojársku, tehliarsku a stavebnú výrobu. Veľa sa rekonštruuje a stavia. Vznikajú tu nové obytné zóny, či už s individuálnou alebo hromadnou bytovou výstavbou.

Charakteristikou mesta je zachované historické centrum s meštianskymi domami a ulicami v pravidelnom sieťovom pôdoryse. V meste sa zachovali zvyšky pôvodných hradieb. K najvýznamnejším pamiatkam patrí Pezinský zámok a štyri kostoly , tiež renesančná radnica.

Zaujímavosťou je, že keď je pekné počasie s dobrou viditeľnosťou, z pezinského amfiteátra je vidieť bratislavský Nový most , budovu VÚB aj NBS.

V Západoslovesnkom kraji krtkujeme aj v týchto mestách a obciach

OKRES PEZINOK

 • PEZINOK – známy kvalitnou vinohradníckou a vinárskou produkciou. Najdôležitejšie mesto Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. charakteristikou mesta je zachovalé historické centrum s typickými meštianskymi domami a ulicami v pravidelnom pôdoryse a zvyškami pôvodných hradieb.
 • MODRA –  zachované ľudové tradície a vinárstvo. Modranská slovenská ľudová majolika – má tu sídlo ľudovoumelecké výrobné družstvo a tiež niekoľko významných výrobcov kvalitných vín. V Modre žil a zomrel Ľudovít  Štúr – básnik , vedec , publicista a zakladateľ spisovnej slovenčiny.
 • Svätý Jur – mesto s viac ako 700 ročnou vinohradníckou tradíciou ležiace na úpätí Malých Karpát obklopené unikátnymi terasovitými vinohradmi, ktorého historické jadro vyhlásili za mestskú pamiatkovú rezerváciu.  Nájdeme tu aj zrúcaninu hradu Biely Kameň.
 • BÁHOŇ – obec ležiaca vo vinárskej oblasti Malokarpatského regiónu. V minulosti bola kráľovským majetkom bratislavského hradu. Nachádza sa v nej kostol sv.Františka z Assisi, dve kaplnky, tri sakrálne prícestné sochy a pomník padlým v prvej a druhej svetovej vojne
 • BUDMERICE – Narodil sa tu Rudolf Fabry, novinár, básnik, kolážista.  V obci je rímskokatolícky Kostol Povýšenia sv. Kríža z roku 1782.  V okolí sa nachádza vodná nádrž a rybníky.
 • ČASTÁ – Leží na východnom úpätí a rozhraní Malých Karpát. Vznikla ako podhradie hradu Červený kameň z 13. storočia. Hrad sa nachádza v lesnom prostredí nad obcou. V obci je prírodná rezervácia Hajdúky.
 • DOĽANY – Vinohradnícka oblasť. Nachádza sa tu vinohradníctvo Doľany. Známy je Fugerov dom, ktorý vinohradníctvo vlastní. Známe pútnické miesto. Nad obcou sa nachádza kalvária končiaca barokovou kaplnkou sv.Šebestiána.
 • DUBOVÁ – obec s vinárskou tradíciou. V Dubovej sa narodil spisovateľ Vincent Šikula. Nad dedinou sa nachádza jaskynka Panny Márie , tomuto miestu sa hovorí Vítkov vŕšok. V okolí sú krásne turistické trasy s rozhľadňou na Kukle.
 • LIMBACH – obec známa predovšetkým produkciou vína. V  území obce ležia dve chránené územia -Malé Karpaty – prírodná rezervácia Nad Šenkárkou kde nájdeme vzácne rašeliniskové druhy rastlín a prírodná pamiatka Limbašská vyvieračka.
 • PÍLA –  obec sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty.  Známou kultúrnou pamiatkou je hrad Červený Kameň. Sakrálna pamiatka je kaplnka Navštívenia Panny Márie z 19.storočia.
 • SLOVENSKÝ GROB – obec známa vinárskymi tradíciami a husacími hodmi. V obci nájdeme rímskokatolícky kostol sv. Jána Krstiteľa zo 16st.  a kaplnky Sedembolestnej Panny Márie z roku 1759 a svätej Anny z roku 1790.
 • ŠENKVICE – v obci sa nachádzajú viaceré pamätihodnosti. Jednou z nich je rímskokatolícky kostol sv. Anny, hradobný systém okolo kostola je postavený v renesančno-barokovom slohu. Vo vinohradoch je socha svätého Urbana zo roku 1723.
 • VINIČNÉ – narodil sa tu Ján Petrovič – slovenský spisovateľ a politik.  Obec si zachováva vinárske a ľudové tradície. Je tu kostol sv.Filipa a Jakuba zo 17. stor. a zvonica z 19. stor., vodná nádrž a lukostrelecká strelnica.
 • VINOSADY – obec nesúca meno zodpovedajúce  starobylým vinohradníckym a vinárskym tradíciám.  Stojí tu Pálffyho barokový kaštieľ, ktorý je kultúrnohistorickou pamiatkou, avšak verejnosti je neprístupný. Vo vinosadoch je rímskokatolícky kostol sv.Martina.
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 
cocacola
zdravotna poistovna
nbu
aupark
avion
bvs
socialna poistovna

Potrebujete profesionálnu prácu nonstop?
do 30 minút vám prídeme na pomoc
krtkovanie havarijna sluzba bratislava nonstop