• Revízne šachty

    Volajte nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Čo je to revízna šachta?

Šachta, známa aj ako inšpekčná komora, poskytuje prístup k podzemným zariadeniam, najčastejšie kanalizačným systémom.

To umožňuje pracovníkom uskutočňovať inšpekcie, vykonávať úpravy, čistenie a údržbu. Šachta zvyčajne pozostáva z komory alebo krúžku – zvislého kruhového potrubia – s rôznymi veľkosťami a hĺbkami, ktoré sa používajú na prístup do kontrolných miest. Šachty sú zvyčajne konštruované tam, kde dochádza k zmene smeru alebo k zmene gradientu zariadení, alebo ak je prístup potrebný na špecifické účely údržby. Zvyčajne sa nachádzajú vo vzdialenosti 0,5 m od obrysov, najlepšie s poklopom umiestneným mimo dopravnej línie kolesa.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Čo je revízna šachta?

Čo môžeme pre Vás urobiť

Revízna šachta je nevyhnutnou súčasťou kanalizačnej prípojky pre splaškové odpadové vody. Je určená na vykonávanie kontroly a údržbu potrubia. Veľkosť revíznej šachty sa odvíja od projektu, požiadaviek správcov kanalizačnej siete i ich majiteľov. Prostredníctvom revíznej šachty je možné ľahko kontrolovať a udržiavať potrubia v dobrom stave. Jej umiestnenie potom vychádza z dispozičného usporiadania celku, použitia kanalizácie, ale aj z lokálnych podmienok kanalizačnej siete.

Prečo si zaobstarať revíznu šachtu?

V prípade, že rekonštruujete dom alebo ho staviate a chcete sa pripojiť na miestnu kanalizáciu a vodovod, musíte mať na pozemku najprv vybudovanú revíznu šachtu. Revízna šachta uľahčí prístup do splaškovej či dažďovej a drenážnej kanalizačnej prípojky. Slúži tiež ako odvod vody od objektov.

Ako postupujeme pri inštalácii šachty?

nainštalujeme rýchlo a kvalitne

Kanalizačná revízna šachta sa skladá z troch častí – šachtového dna, šachtovej rúry a poklopu. Šachtové dno umiestnime do zhutneného podsypu. Napojíme vstupné a výstupné potrubie, šachtovú rúru zasunieme do šachtového dna. Postupne obsypávame a hutníme, až do úrovne 10 cm pod spodnou časťou, kde je plánované osadenie rámu či prstenca. Ten osadíme do betónového lôžka. Šachtu zakryjeme poklopom a vykonáme terénne úpravy.

Zverte nám inštaláciu revíznej šachty

Vybudovali sme si dobré meno vďaka našej schopnosti pomôcť klientom a cenovo dostupným a efektívnym službám v oblasti kanalizácií. Naša firma je plne licencovaná a poistená, takže môžeme zvládnuť všetky vaše inštalácie, vrátane montáže revíznej šachty. Máme dlhoročné skúsenosti a množstvo spokojných zákazníkov, takže si môžete byť istí, že dostanete vždy odborné služby od našich priateľských a zdvorilých pracovníkov. Máme len kvalifikovaných odborných zamestnancov, ktorí dokončia na 100% každú úlohu pre našich klientov a zabezpečia najvyššiu úroveň služieb v čo najkratšom čase.

Zverte nám inštaláciu revíznej šachty

Našim zákazníkom ponúkame špičkové služby! Keď jeden z našich odborníkov príde do vášho domu alebo firmy, môžete si byť istí, že ste v dobrých rukách. Žiadna práca nie je pre náš tím príliš náročná alebo príliš malá na to, aby sme ju nezvládli. Náš tím využíva pri práci najmodernejšie technológie, uplatňuje špičkové techniky na montáž a opravu a odborníci majú rozsiahly sortiment prvotriednych nástrojov a zariadení. To nám umožňuje zostať v rámci vášho rozpočtu a súčasne vám poskytneme služby, s ktorými budete 100% spokojní.

Kontaktujte nás ešte dnes

Ponúkame kvalitné služby za bezkonkurenčné ceny! Navyše vám poskytneme predbežnú kalkuláciu ceny za všetky služby, takže sa nemusíte obávať prekvapení. Vaša spokojnosť je vždy našou najvyššou prioritou! Naša firma prekročí vaše očakávania v oblasti inštalácie revíznej šachty, opravy alebo výmeny vašich inštalatérskych a odvodňovacích systémov. Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme mohli začať s vašim projektom čo najskôr.

mozete volat nonstop 24 hod denne
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 
Potrebujete revíznu šachtu, alebo inšpekčnú komoru?
prídeme vám na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.