• Havarijna služba, Inštalatérske práce?

  Malacky a okolie 0903 630 100

  vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Krtkovanie Malacky

máte upchaté potrubie, odtok alebo kanalizáciu?
všetky naše služby vykonávame na celom Záhorí

Upchatá toaleta či vlhnúce steny Vám už nemusia spôsobovať vrásky. Volajte ešte dnes a zbavte sa akýchkoľvek problémov s potrubím.

Naše služby ako sú krtkovanie, monitoring potrubia, trasovanie kanalizácie, opravy kanalizácie, vodonštalatéerske práce, pokládka potrubia, nájdenie kanalizačnej prípojky a mnohé ďalšie poskytujeme v celej oblasti Malacky a Záhorie. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich službách ktoré postkytujeme vo Vašom regióne navštívte prosím hlavnú stránku a vyberte si požadovanú službu.

Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami. Vyriešime aj taký problém s kanalizáciou a odpadom, ktorý iné firmy zaskočí. Naši technici sú certifikovaní od dodávateľov strojov. S použitím modernej technológie vyčistíme Vaše potrubie metódou krtkovanie tak, že bude ako nové.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Krtkovanie nonstop vykonávame v mestách
Malacky, Stupava, Lozorno a celé Záhorie

Kým budete čakať na náš príchod môžete si zatiaľ prečítať niečo o Malackách a okolitých mestách a obciach, aj v pamiatkach je niekedy nutné krtkovanie 🙂

Ležia medzi riekou Moravou, ktorá tečie na západ od mesta a Malými Karpatami na východe. Cez mesto preteká potok Malina, vlievajúci sa do rieky Morava.

Mesto si udržiava dobré partnerské vzťahy s niekoľkými zahraničnými mestami.  S okolitými obcami v neďalekom Česku, Rakúsku, či dokonca Poľsku a Maďarsku.

S českým mestom Veselí nad Moravou organizujú atraktívne plavby po neďalekom Baťom kanáli v meste Skalica.

Mesto organizuje mnoho kultúrno – spoločenských aktivít prostredníctvom umeleckých či kultúrno – výchovných podujatí. V sídle MCK sídli knižnica, múzeum, galéria aj kancelárie.

Malacky majú aj niekoľko historických pamiatok . Jednou z nich je rímskokatolícky kostol Najsvätejšej Trojice zo 17. storočia. Kostol Nepoškvrneného Počatia Panny Márie je z roku 1653.  V kostole sa nachádzajú krypty –  boli sprístupnené nedávno.  V kostole sú sväté schody, na celom svete sú iba troje takéto schody.

V Malackách nájdeme aj synagógu postavenú približne v rokoch 1886 – 1887, ktorú dala postaviť rodina Spitzerovcov.  Hlavnými znakmi synagógy sú mojžišské tabule s hebrejským textom desatoro božích prikázaní.

V múzeu Michala Tillnera sú etnografické zbierky, sprístupnené verejnosti. V meste je zámocký park s kaštieľom Pálffyovcov – Pálffyho kaštieľ.

Každoročným najmasovejším podujatím sú Prvomájové Malacky, ktoré sa v meste konajú od roku 2001. Usporadúvajú sa v priestoroch zrekonštruovaného priestoru zámockého parku a v okolí Pálffyho kaštieľa.

Na Záhorí krtkujeme aj v týchto mestách a obciach

OKRES MALACKY

 • MALACKY – nájdeme tu množstvo kultúrnych pamiatok. Kostoly, synagógu, parky. Pomník tu má postavený spisovateľ Ľudo Zúbek. Mesto udržuje priateľské vzťahy s mestami v zahraničí.  V malackách sa narodilo viacero známych osobností ako napríklad Martin Benka – maliar či Karol Machata – herec.
 • BORINKA – obec spadá do regiónu záhorie. Žije tu približne 747 obyvateľov. Nájdeme tu chatovú oblasť, hrad Pajštún, z ktorého je výhľad nielen na okolie ale až na Rakúsky zámok Schloßhof. Priamo v obci je rímskokatolícky kosto l a kaplnka Najsvätejšej trojice.
 • GAJARY – obec je známa zachovanými ľudovými tradíciami. Nachádza sa v blízkosti rieky Moravy, poskytuje tak možnosti vodnej turistiky. V obci je barokový rímskokatolícky kostol, a kaplnky.
 • KOSTOLIŠTE – rodisko maliara Martina Benku – v obci sa nachádza jeho rodný dom aj múzeum – a herca Stana Krála. Historickou pamiatkou je gotický kostol sv. Martina.
 • LÁB – narodila sa tu operná speváčka Mária Kišonová Hubová. Obec si zachováva ľudové folklórne tradície a kroje. Kultúrnou pamiatkou je kaplnka sv. Vendelína z 18 storočia. Relax ponúka okolie Lábskeho jazera.
 • LOZORNO – nad dedinou je vodná nádrž, kde sa každoročne konajú Rybárske zábavy. Okolo nej vedie turistická cesta, ktorá prechádza popri ďalších dvoch nádržiach cez krajinu Malých Karpát. Kultúrna pamiatka kostol sv.Kataríny z roku 1629 sa týči priamo v strede dediny.
 • MALÉ LEVÁRE –  v obci sa nachádza rímskokatolícky kostol Panny Márie Nanebovzatej z 1654 roku. V parku pri kostole nájdeme lurdskú jaskyňu. Sakrálne pamiatky v obci sú tiež baroková kaplnka, pieskovcové sochy svätých a prícestné kríže.
 • MARIANKA – známe pútnické miesto, najstaršie na území bývalého Uhorska. Nájdeme tu množstvo kultúrnych pamiatok : Velatické hradisko, rímskokatolícky kostol Narodenia Panny Márie, ktorý bol v roku 2011 povýšený na baziliku minor.
 • PLAVECKÉ PODHRADIE – nachádza sa tu renesačný kaštieľ ktorý v polovici 17 storočia postavil Mikuláš Pálffy. Na cintoríne sú pochovaní traja príslušníci rodu Pálffyovcov.  V okolí je Plavecký Kras a Plavecká jaskyňa.
 • PLAVECKÝ MIKULÁŠ –  na svahoch v blízkej Mokrej doline sú zachované lesné spoločenstvá s chránenou faunou a flórou. Nachádza sa tu keltské hradisko Pohanská a Plavecký hrad. V Mokrej doline nájdeme tiež dve jaskyne. Deravú skalu a Tmavú skalu.
 • ROHOŽNÍK – okolie obce spadá do chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty. V prírodnej rezervácii Vysoká je druhý najvyšší vrch Malých Karpát – Vysoká 754 m. Nájdete tu vojenskú leteckú strelnicu. Z kultúrnych pamiatok je dominantou Zvonica ,zapísaná v Ústrednom zozname kultúrnych pamiatok SR.
 • STUPAVA – nájdeme tu múzeum Ferdiša Kostku -džbánkarkska  a keramická výroba sa v Stupave rozšírila začiatkom 18st. a dodnes sa nerozlučne spája s jeho menom.  Zámocký (Stupavský) park tvorí súčasť s okolitými lesmi. Bol vybudovaný v štýle anglických parkov.
 • STUDIENKA  – zaujímavosťou je, že v okolí obce sa nachádza šesť biotopov národného, a sedemnásť biotopov európskeho významu. V obci je zachovaná židovská synagóga, ktorá je využívaná ako budova obecného úradu a tiež pozostatky židovského cintorína.
 • VEĽKÉ LEVÁRE – Zaujímavosťou je Habánsky dvor – pamiatková rezervácia ľudovej architektúry. V Izerovom dome je múzeum habánskych remesiel. V obci je aj  barokový kaštieľ, ktorý sa nachádza na návrší nad potokom a viacero cirkevných stavieb
 • VYSOKÁ PRI MORAVE – do obce patria prírodné rezervácie Dolný les a Horný les. Sú vyhlásené na ochranu vzácnych biotopov lužného lesa. V blízkosti obce sa nachádzajú rozsiahle vodné plochy vzniknuté vyťažením štrku. Po hrádzi rieky Moravy prechádza cykloturistická trasa.
 • ZÁHORSKÁ VES – premáva tu kompa cez rieku Moravu, spájajúca obec s dolnorakúskou obcou Angern an der March. Nachádza sa tu kostol sv. Michala Archanjela z roku 1940, pomník padlým v prvej a druhej svetovej vojne a pomník povodne.
 • ZOHOR – obec známa ako rodisko výtvarníka – maliara a grafika Albína Brunovského. V obci je rímskokatolícky kostol sv. Margity z 19.storočia, kaplnky svätých. Pred kostolom v malom parku je socha Sedembolestnej Panny Márie.  Má tu pomník Milan Rastislav Štefánik.

Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 
cocacola
zdravotna poistovna
nbu
aupark
avion
bvs
socialna poistovna
Potrebujete havarijnú službu zavolajťe
do 30 minút vám prídeme na pomoc
krtkovanie havarijna sluzba bratislava nonstop