• Prečo si vybrať nás

  VKK Stav nonstop 0903 630 100

  vkkstav krtkovanie havarijna sluzba nonstop bratislava a zapadne slovensko
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

VKK stav krtkovanie – o nás

nájdeme každú poruchu na vašom potrubí alebo kanalizácii

mame dlhorocne skusenosti a stabilna firma na trhu

Dlhoročné skúsenosti

Sme na trhu už vyše 10 rokov. Za tento čas sme stihli obslúžiť približne 10 500 spokojných zákazníkov, pričom v priemere vykonáme asi tisíc zásahov ročne. Dnes môžeme s istotou povedať, že vyriešime každý problém s vodou a kanalizáciou v malej domácnosti i vo veľkej firme, takpovediac sme videli a zažili všetko možné. Naša profesionálna práca a dlhoročné skúsenosti Vám garantujú, že rozhodnutie pre nás je správna voľba.

svojej praci rozumieme krtkovanie havarijna sluzba

Svojej práci rozumieme

Pracujeme s kvalitnou technikou od svetových výrobcov a máme vlastný sklad materiálu, takže ani o polnoci nás nič neprekvapí. Naši technici sú vyškolení a certifikovaní priamo od dodávateľov strojov. V každej situácii riešime problém s náležitou odbornou starostlivosťou. Radi s Vami prekonzultujeme zistený stav, príčinu problému a navrhneme riešenie, ktoré bude dlhodobé a priateľské pre Vašu peňaženku.

sme poisteny proti skodam

Máme poistenie proti škodám

Svoju prácu vykonáme odborne. V živote sa však občas udejú nešťastné náhody, ktorým sa nedá úplne predchádzať. My sme pripravení úplne na všetko. Zabezpečili sme si poistenie pre prípad, že by pri našom zásahu vznikla škoda na Vašom majetku. Čokoľvek nečakané by sa mohlo stať, výsledkom bude vždy Vaša úplná spokojnosť.

moznost platby kartov cez terminal

Platiť môžete aj kartou

Nemáte doma finančnú hotovosť, je tmavá noc a najbližší bankomat je ďaleko? Žiadny problém. Svojim zákazníkom sa snažíme maximálne vychádzať v ústrety a preto sme už pred rokmi zaviedli možnosť zaplatiť za naše služby prostredníctvom platobného terminálu. Akceptujeme všetky platobné karty: VISA, MASTERCARD, VISA Electron aj Maestro.

mozete volat nonstop 24 hod denne

Volať môžete nonstop

Naše služby sú Vám nepretržite k dispozícii. Pracujeme nonstop 24/7 v pracovné dni, cez víkendy aj cez sviatky. Ak máte problém s upchatým alebo prasknutým potrubím, ktorý neznesie odklad, prídeme k Vám spravidla do 30 minút od Vášho telefonátu a to v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

suciastky vozime vzdy so sebou

Bežný materiál vozíme so sebou

Každé naše auto je pripravené na okamžitý výjazd a súčiastky nevyhnutné na urgentnú opravu vozíme so sebou. U nás sa nestane, že by ste pri havarijnom stave museli čakať do ďalšieho dňa. Veľmi nám záleží na tom, aby bol Váš problém bezodkladne odstránený. Spokojný zákazník je naša priorita.

Ďalšie výhody spolupráce s nami

 • Sme profesionáli – vyriešime aj taký problém s odpadom a kanalizáciou, pri ktorom iné firmy končia
 • Pracujeme rýchlo a efektívne – snažíme sa nájsť najekonomickejšie riešenie a šetriť tak Vašu peňaženku
 • Máme priateľský prístup – radi Vám poradíme a navrhneme vhodný postup
 • Naše ceny sú priaznivé a prehľadné – pri nás presne viete, za čo platíte
 • Prídeme v krátkom čase – vo väčšine prípadov sme na mieste do 30 minút – usilujeme sa o to, aby škody spôsobené prasknutým alebo upchatým potrubím boli čo najskôr odstránené
 • Používame profesionálnu techniku – pracujeme s najmodernejšou značkovou technikou od renomovaných výrobcov. Výhoda spočíva v tom, že rýchlo zistíme zdroj poruchy. Vďaka tomu našu prácu urobíme rýchlo, kvalitne a za prijateľnú cenu.
 • Komplexnosť našich služieb – poskytujeme všetky služby súvisiace s kanalizáciami a vodoinštalatérskymi prácami. Stačí nám zavolať a my vyriešime celý problém.
 • Garancia ceny – platíte len za výsledok, nie za opakované pokusy

Sme profesionáli na opravy a čistenie portubia
krtkovanie, monitoring a trasovanie, vodoinštalatérske práce

Máte haváriu vody?
do 30 minút vám prídeme na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.