• Robotické kamery na monitoring potrubia

    Volajte nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Robotické kamery na monitoring potrubia

Čo je robotická kamera?

V prípade upchatého alebo poškodeného potrubia nás môže oprava vyjsť pekne draho. Citlivý pohľad zblízka dokáže ušetriť často aj niekoľko tisíc eur a pár hodín práce. Inšpekčné alebo robotické kamery slúžia na preskúmanie nedostupných problémových miest v potrubí, aby sme rýchlo a lacno posúdili riešenie problému a predišli zbytočnému búraniu.

Inšpekčný systém sa skladá z komponentov, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a spolu zabezpečujú všetky požadované funkcie. Základné časti robotickej kamery sú nasledovné: kamerová hlava a tlačný kábel (kamerový systém), monitor a lokalizátor – zariadenie na určenie presnej pozície kamerovej hlavy alebo vysielača.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Monitorovanie potrubí

Vykonávame kamerový prieskum potrubí,

Robotické kamery na monitoring potrubia

, z ktorého sa nahrá na nosič CD / DVD / flash disk a v prípade potreby dodáme aj fotografie.

Disponujeme kvalitnými robotmi, pomocou ktorých môžeme prehliadnuť celú dĺžku kanalizácie a zistiť tak aktuálny stav potrubia, chyby alebo defekty zaťaženia, ale i veľkosť prietoku, umiestnenie prípojky alebo príčinu zakalenia kanalizácie.

Monitorovanie umožňuje trasovanie kanalizácie a merania vzdialenosti, je jednou z prvých operácií slúžiacich na diagnostiku existujúceho potrubia a jeho kontrolu pri prenesení nového alebo rekonštruovaného potrubia.

Vyskytli sa problémy vo vašom kanalizačnom potrubí?

Každý, kto sa musel zaoberať problémami s kanalizáciou,

bude určite súhlasiť s tým, že to môže byť nákladný a frustrujúci proces. Často minimálne narušenie potrubia koreňovou sústavou alebo iný menší problém s potrubím sú interpretované niektorými inštalatérmi ako závažné a vyžadujúce si nákladné riešenia a opravy, takže je ťažké niekomu dôverovať. Na nás sa však môžete spoľahnúť. Použitím robotických kamier, ktoré monitorujú potrubie v reálnom čase vám naša firma poskytne aktuálny stav vašich kanalizačných sietí.

Naša firma vám ponúka revolučnú službu video-inšpekcie vašich potrubí pomocou robotických kamier. Už sa nemusíte obávať v akom stave je vaše kanalizačné potrubie, a aké problémy môžu vzniknúť do budúcna. Pomocou robotickej videokamery prechádzame cez vaše kanalizačné potrubie a presne určujeme jeho stav.

V prípade ak odhalíme pomocou kamerového inšpekčného systému nejaký problém môžeme vám samozrejme poskytnúť aj program údržby alebo môžeme navrhnúť vhodný spôsob opravy. Okrem samotného monitoringu potrubia vám presne lokalizujeme a označíme, kde je poškodenie potrubia v linke, aby sme následne mohli rýchlo a ľahko opraviť potrubie bez väčších narušení. Ušetríme vám tak čas, peniaze a váš trávnik tým, že lokalizujeme presné miesto problému.

Vykonávame kamerový prieskum potrubí

Obráťte sa na nás

Obráťte sa na odborníkov v oblasti monitoringu potrubia a využite naše služby. Robotické kamery predstavujú obrovské množstvo výhod pre zákazníkov. Naši technici používajú špičkové technológie na monitorovanie vášho potrubia, aby presne určili problémy s vašou kanalizačnou linkou. Chceme s vami spolupracovať na identifikovaní problému a na opravách kanalizácie, ktoré potrebujete. Zavolajte si expertov inštalatérov a my nájdeme problém a poskytneme vám jeho riešenie, a tiež predbežný odhad opravy.

Môžete počítať s našimi profesionálnymi technikmi a inštalatérmi, ktorí poskytnú výnimočnú službu a spravia každú prácu na 100%. Vynaložíme maximálne úsilie na splnenie vašich očakávaní. Okrem toho, že s vami a vaším majetkom budeme zaobchádzať s úctou, zaručujeme vám, že budete s našou prácou maximálne spokojní. Naši vyškolení odborníci v oblasti inštalatérstva k vám kedykoľvek bez meškania prídu a urobia monitoring potrubia vašej nehnuteľnosti. Ak hľadáte firmu, ktorá využíva najnovšie technológie a robotické kamery na monitoring, tak sa obráťte na nás. Nečakajte a zavolajte nám ešte dnes!

mozete volat nonstop 24 hod denne
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Potrebujete monitoring potrubia?
prídeme vám na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.