• Odtok neodteká?

    Krtkovanie nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Krtkovanie

upchatý odtok, čistenie potrubia a kanalizácie nonstop

Máte upchaté kanalizačné potrubie, odtok, odpad alebo revíznu šachtu? Neodteká Vám voda v kúpeľni alebo v kuchyni? Váš problém vyrieši naša služba krtkovanie – vyčistíme Vaše potrubie tak, že bude ako nové.

Krtkovanie elektromechanicky špirálou

Domový odpad čistíme elektrickou špirálou, alebo tlakovou vodou, záleží od priemeru potrubia .
Naše vozidlá sú vybavené kompletne zo strojmi na krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácií , aby sme každý problém vyriešili jedným výjazdom.
Pri havárií ide o čas – prídeme čo najskôr vždy však max. do 1.hodiny.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Neexistuje kanalizácia, ktorú by sme nezvládli. Od mestských kanalizácií, stôk na hlavných radoch, potrubie vonku i vo stúpačkách až po domové odpady a odtoky.
Vyriešime akýkoľvek problém s kanalizáciou v celom rozsahu. Nepotrebujete zháňať ďalšie firmy.
Vyčistíme upchatú kanalizáciu.
Kamerovým systémom (monitoring) zistíme stav potrubia a príčinu upchávania.
Podľa stavu kanalizácie navrhneme spôsob odstránenia závady a cenovú ponuku po telefone alebo priamo na mieste.
Potrubie opravíme vykopovými prácami v našej firme vlastníme aj minibáger ktorý sa zmesti cez úzke priestory, hlavne je určený do neprístupnich a úzkich miest.
Ak je potrebné, zabezpečíme aj odvoz sute s výkopu,betonáž výkopu,asfaltovanie,teréne úpravy po výkope,skratka dame všetko do povodného stavu .
Na domáci odpad, potrubí a kanalizácie užšieho profilu berieme menšiu techniku. Máme vybavenie na čistenie tlakovou vodou aj špirálami a rotačné trysky uvoľní zatukované alebo upchaté potrubia. Každé rúrky tak prečistíme behom jedného výjazdu a nemusíme jazdiť sem a tam alebo brať viac vozidiel.

Frézovanie potrubia a mastnoty

Čistenie kanalizácie nepomohlo? Potrubie sa pravidelne upcháva alebo monitoring kanalizácie objavil pevné prekážky?

Oprava výkopom je drahá. Pritom by stačilo potrubia vyfrézovať.

Používame profesionálnu techniku na odstránenie mastnoty. Tlakové frézy sa dostanú kamkoľvek do potrubia a súčastne vidíme, čo a v ktorej časti kanalizácie frézujeme.

Nehľadáme závadu naslepo a problém vyriešime rýchlejšie.

Na frézovanie koreňov poživame iné typy fréz.

Miesto závady označíme trasovaním.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Pri upchatom potrubí môžete predísť veľkým škodám
na vašom majetku, že na krtkovanie zavoláte nás

Ako prebieha krtkovanie?

kým prídeme môžete si prečítať vysvetlenie spôsobov ako čistíme potrubie

Krtkovanie vysokotlakovými tryskami

Čistenie vysokotlakovými tryskami patrí medzi najefektívnejšie a najekologickejšie metódy údržby odpadov a odvodňovacích systémov v rodinných domoch, údržby kanalizácií priemyselných objektov, kanalizačných prípojok a prepadov žúmp, septikov či drenáží. Táto metóda je založená na báze tlaku vody zo stroja, ktorý vyvinie silu až 250bar a 100 l/min a ktorý si vie hravo poradiť s rúrou do priemeru DN 600. Prečistenie týmto spôsobom zabezpečí odstránenie rôznych mastnôt, tukov a iných usadenín a výrazne prispieva k predchádzaniu havarijných stavov a k predĺženiu životnosti potrubia.

krtkovanie nonstop bratislava

Krtkovanie elektromechanické čistenie odpadu špirálou

Niekedy sú následky vonkajších vplyvov a záťaže na potrubie tak vysoké, že čistenie vodou nestačí. Často dochádza k prerasteniu potrubia koreňmi stromov alebo k výraznému zahlteniu odpadom a následnému upchatiu. V takýchto prípadoch poskytujeme našu službu elektromechanické krtkovanie. Ide o čistenie potrubia s použitím špeciálnych frézovacích trysiek, ktoré si poradia aj s veľkými prekážkami. V závislosti od veľkosti potrubia využívame frézovacie trysky schopné čistiť potrubia v priemere od DN 16 po DN 200. Nesporná výhoda krtkovania spočíva v tom, že nie sú potrebné výkopové práce, čím sa ušetria nemalé finančné prostriedky.

Krtkovanie ako prevencia tlakové čistenie

V mnohých oblastiach nášho života sa opakovane potvrdzuje, že prevencia sa oplatí. Bohužiaľ sa málokedy zamýšľame nad tým, že zanesené rozvody sú plné mikróbov a baktérií, vďaka usadeninám sa zvyšujú sa náklady na prevádzku a skracuje sa životnosť potrubia. Naši zákazníci často zanedbávajú preventívnu údržbu a volajú nás až v prípade havarijného stavu. My však odporúčame pravidelne využívať našu službu čistenie vysokotlakovými tryskami a udržiavať tak nepretržitú bezporuchovú funkciu potrubia. Sme tu pre Vás už vyše 10 rokov, s dôverou sa môžete na nás obrátiť.

Prečo neodstraňovať závadu ak máte upchaté umývadlo, vaňu, wc,
drez, alebo iné potrubie svojpomocne

krtkovanie nonstop Západné Slovensko

Zapáchajúca kúpeľňa, upchatá toaleta, či neodtekajúca voda v umývadle sú zdrojom nepríjemností, ktoré sa niekedy dajú odkladať na zajtra a inokedy vyžadujú okamžité riešenie. V našej praxi sa často stretávame so situáciami, keď sa zákazník snaží  najskôr  riešiť problém sám použitím „overených prostriedkov“. V prípade, že tradičné metódy, akou je napríklad použite „zvonu“ zlyhávajú, zákazník siaha po drahých chemikáliách. Často nás kontaktuje až vtedy, keď sa mu v dôsledku použitých chemických prostriedkov rozleptá tesnenie a podlaha v kúpeľni je celá zaliata. Chemikália naliata do potrubia je vždy trochu riziková, už pri samotnej manipulácii s ňou môže dôjsť k poleptaniu pokožky alebo môže inak ohroziť Vaše zdravie a zdravie Vašich detí.

Možno máte pocit, že ste potrubie takýmto spôsobom vyčistili. V skutočnosti v ňom určite zostali usadeniny a nánosy a problém ste iba odsunuli na neskôr.

Upchaté potrubie, odtok, alebo kanál

čo robiť kým prídeme aby ste zabránili veľkým škodám na Vašom majetku

Ak prasklo potrubie, vypnite prívod vody.  Podľa potreby kontaktuje správcu a zabezpečte uzatvorenie hlavného prívodu vody. Ak je to možné, zapnite klimatizáciu za účelom presušenia stien. Priebežne utierajte podlahu, aby voda nepresakovala k susedom. V prípade, že máte upchatú toaletu alebo umývadlo, zdržte sa ich používania až do nášho príchodu. Nesnažte sa riešiť príčinu problému, môže z toho byť viac škody, než osohu. Máme špeciálnu techniku, ktorú použijeme pri našom zásahu a ktorá určite napomôže efektívne vyriešiť Váš problém. Sme u Vás približne do 30 minút od Vášho telefonátu.

krtkovanie elektrickou spiralou nonstop
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 
Potrebujete krtkovanie?
do 30 minút vám prídeme na pomoc
krtkovanie havarijna sluzba bratislava nonstop
error: Kopírovanie textov je zakázané.