• Trasovanie kanalizácie

  Volajte nonstop 0903 630 100

  vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Vytyčovanie trasy kanalizácie – trasovanie kanalizácie

Máte ťažkosti s nájdením vášho potrubia alebo úplným pochopením problému s potrubím?

Ak áno, trasovanie kanalizácie môže nájsť odpovede, ktoré hľadáte. Pretože veľa riešení problémov s kanalizáciou zahŕňa výkopové práce na vašom pozemku, presne vedieť, kde je problém na kanalizačnom vedení, je rozhodujúci pre minimalizáciu škôd. Kontrola kanalizácie pomocou kamery ušetrí váš čas i peniaze.

Ponúkame Vám túto službu, ktorá s pomocou inšpekčnej kamery dokáže nájsť miesto, kde nastal problém vo vašej kanalizácii. Trasovanie kanalizácie je možné využiť aj pre lokalizovanie kanalizačného potrubia, a následne zmapovať jeho vedenie pod zemou s výpočtom hĺbky, kde sa kanalizačné vedenie nachádza.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Čo je trasovanie kanalizácie?

Trasovanie kanalizácie je postup,

pri ktorom pomocou trasovacieho zariadenia možno presne nájsť a označiť priebeh kanalizačného potrubia vaším pozemkom alebo aj vyhľadania presného miesta závady v potrubí. Nová technológia videokamery umožňuje našim technikom vyhľadávať blokády alebo poškodenia v systéme, identifikovať ich a potom určiť najlepší spôsob na vyriešenie problému. Dokonca budete schopní vidieť, čo kamera monitoruje, takže sa môžete rozhodnúť pre najlepšiu možnosť opravy, ktorú vám predstavíme. Kontrola video kanalizácie pomáha eliminovať dohady o tom, kde nastala chyba, čo znamená rýchlejšiu opravu.

Trasovanie kanalizácie sa vykonáva za pomoci sondy, ktorá sa zavádza do potrubia a pomocou rádiolokátora vytýčime smer a trasu kanalizácie. Máme kamery rôznych veľkostí, ktoré možno použiť na video inšpekcie kanalizácie rôznych priemerov. Trasovanie kanalizácie, je nutné pri diagnostike potrubia, ktoré sa v prípade poruchy nemusí kopať v celej jeho dĺžke, ale iba v mieste závady kanalizácie. Používame moderné trasovacie zariadenie od renomovaného výrobcu, a tým je zaručené rýchle nájdenie trasy alebo poruchy kanalizačného potrubia.

Prečo je dobré vykonať trasovanie kanalizácie?

Pre majiteľov domov môže byť inšpekcia kanalizácie trasovaním veľkým prínosom.

Bez ohľadu na to, či potrebujete nájsť chyby na kanalizácii, vytrasovať odbočky, napojenie, a to kadiaľ vám kanalizácia vedie alebo len potrebujete skontrolovať kanalizáciu potenciálne nového domu, naši licencovaní odborníci na inštalatérske práce môžu využiť túto špičkovú technológiu na dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Výhody trasovania:

 • Zmapovanie aktuálneho stavu vášho inštalačného systému
 • Lokalizovanie toho, kadiaľ presne vedie kanalizačné potrubie, dohľadanie presného miesta a hĺbky, v ktorej sa závada nachádza
 • Včasná identifikácia a riešenie potenciálnych problémov
 • Neinvazívna metóda inšpekcie, ktorá eliminuje potrebu rezať do sadrokartónu, kopať atď.
 • Vyhľadanie miesta pri opakovanom upchávaní kanalizácie
 • Vytrasovanie vedenia kanalizácie pred zemnými prácami
 • Identifikácia úniku, ktorá vám môže ušetriť stovky účtov

Objednajte si trasovanie kanalizácie našou firmou

Proces určenia príčiny a polohy problému inštalácie môže byť časovo náročný, nákladný a nepríjemný. Tradiční inštalatéri sa môžu snažiť problém vyriešiť výkopom, a pritom urobia veľký neporiadok, aby našli problém – nehovoriac o poškodení, ktoré sa môže nastať pri pokuse o opravu.

V našej firme ponúkame trasovanie kanalizácie pomocou inšpekčných video kamier, ktoré nám umožňujú presne identifikovať vaše problémy s inštaláciou bez zbytočného neporiadku alebo výdavkov. Naši autorizovaní inštalatéri môžu určiť príčinu a presnú polohu poruchy, a tak vám pomôcť pri rozhodovaní sa o možnostiach opravy alebo výmeny.

Naplánujte si neinvazívnu metódu inšpekcie kanalizácie prostredníctvom videokamery našou firmou telefonicky.

mozete volat nonstop 24 hod denne
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Potrebujete vytýčiť trasu kanalizácie
prídeme vám na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.