• Kanalizácia vyteká, presakuje?

    Oprava kanalizácie nonstop 0903 630 100

    oprava a vymena kanalizacie nonstop bratislava a zapadne slovensko
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Oprava a výmena kanalizácie

prasknutá, upchatá, stará kanalizácia? Oprava poruchy, alebo havárie nonstop

V mnohých objektoch je stav kanalizačných potrubí priam alarmujúci a preto je oprava starej kanalizácie alebo jej výmena za novú kanalizáciu jednou z našich najžiadanejších služieb.  Často sa stretávame s tým, že odpadové potrubia sú z absolútne nevyhovujúceho alebo v súčasnosti zakázaného materiálu.

Čiastočná výmena potrubia vykonaná po havarijných stavoch mnohokrát nie je dostačujúca a zvyšuje riziko ďalšej havárie.  Netesnosti a cez nich presakujúce splašky, zapáchajúce alebo korodované potrubia vody ohrozujú bezpečnosť obyvateľov a ich majetok.

V prípade, že je kanalizácia prasknutá alebo stará, podľa závažnosti poškodenia navrhujeme jej opravu alebo výmenu.

Oprava a výmena kanalizácie výkopom

Oprava výkopom môže byť niekedy lacnejšie riešenie ako vyvložkovanie potrubia a to hlavne u dobre prístupného miesta poškodenia, alebo pri malej hĺbky uloženia kanalizácie.

Ak je potrubie zavalené alebo má zlý sklon , je stavebná oprava výkopom jedinou možnosťou.

Sme vždy pripravení na obe varianty.

Poškodenie kanalizácie väčšinou vyžaduje búracie a výkopové práce
disponujeme všetkou potrebnou technikou vrátane Bágru

Čo obnáša oprava, alebo výmena kanalizácie?

Nonstop oprava a vymena kanalizacie

Pri obhliadke naši technici preskúmajú rozsah problému, navrhnú najlepšie riešenie a dohodnú sa s Vami na termíne opravy alebo výmeny kanalizácie.  Využívame špičkovú techniku – monitorovaciu kameru a trasovacie zariadenie NaviTrack Scout od renomovaného výrobcu RIDGID, vďaka čomu vieme presne zistiť, kadiaľ vedie kanalizácia,  v akej hĺbke je umiestnená a kde presne je upchatá alebo poškodená.

Máme roky skúseností a preto sa môžete spoľahnúť, že navrhneme najefektívnejšie a cenovo najvýhodnejšie dlhodobé riešenie Vášho problému, pričom Vám radi poradíme aj s výberom materiálu. Podľa dohody  zrealizujeme búracie a výkopové práce, rekonštrukciu alebo výmenu kanalizácie, zasypanie, prípadne zhutnenie, betonáž a asfaltovanie.

Samozrejmosťou je prenosné dopravné značenie počas výkonu prác. Pred naším odchodom všetko upraceme, naša profesionálna práca je garanciou Vašej spokojnosti.

Mohlo by vás zaujímať

s opravou a výmenou kanalizácie súvisia aj tieto činnosti

krtkovanie nonstop bratislava

Krtkovanie kanalizácie Tlakové čistenie Hydročistenie

Ak je kanalizačné potrubie, odtok alebo odpad upchatý, voda v kuchyni alebo kúpeľni neodteká, často navrhujeme čistenie metódou zvanou krtkovanie.  Po identifikácii problému využijeme na čistenie vysokotlakové trysky alebo aplikujeme elektromechanické krtkovanie. Ekologické čistenie vysokotlakovými tryskami je založené na báze tlaku vody zo stroja a zabezpečí odstránenie rôznych mastnôt, tukov, vodného kameňa a iných usadenín aj na okrajoch potrubia. Výrazne prispieva k predchádzaniu havarijných stavov a k predĺženiu životnosti kanalizácie. Elektromechanické krtkovanie si poradí aj s takými prekážkami, akými sú prerastené konáre stromov a podobné tvrdé upchatia v kanalizačných potrubiach.

trasovanie kanalizacie nonstop bratislava

Trasovanie kanalizácie vyhľadanie kanalizačnej prípojky

Projektová dokumentácia sa často stratí alebo nie je úplne presná a tak vzniká otázka, kadiaľ vlastne vedie kanalizácia. Ak máte podobný problém, radi Vám pomôžeme. Či už potrebujete zamerať iné inžinierske siete, vyhľadať kanalizačnú prípojku alebo plánujete rekonštrukciu, kontaktujte nás a my Vám lokalizujeme, vytrasujeme potrubie, kolená kanalizácie, revízne šachty a iné kanalizačné prvky. Naša moderná technológia umožňuje presné určenie dôvodu upchatia alebo poškodenia potrubia. Ak havarijný stav vyžaduje výkopové a opravné práce, prostredníctvom monitoringu a trasovania kanalizácie presne lokalizujeme problém. Takto zabezpečíme, že výkopové práce sa uskutočnia iba v nevyhnutnom rozsahu, aby Vás riešenie problému stálo čo najmenej.

monitoring potrubia kanalizacie nonstop bratislava

Monitoring kanalizácie nájdenie príčiny a miesta závady

Neodteká voda v kúpeľni? Z kanalizácie sa šíri zápach? Toaleta je upchatá? Žiadny problém nás neprekvapí. Príčinu poruchy a miesto prípadného poškodenia kanalizačného potrubia určujeme prostredníctvom inšpekčnej kamery – trasovacej sondy. Aplikovaný postup sa nazýva monitoring a zaručuje presné riešenie problému na prvýkrát. Netriafame naslepo a šetríme tak Vaše nervy aj peniaze. Monitoring sa vykonáva pri bežnej údržbe ako i pri havarijnom stave. Vďaka nemu dokážeme preskúmať aj náročnejšie úseky kanalizácie a odhaliť rizikové miesta, akými sú zlé spádovanie, zúženie prietoku potrubia, praskliny a deformácie na potrubí, prepadnutá kanalizácia. V cene služby je zahrnutá USB nahrávka z monitoringu, ktorú môžete využiť pri riešení poistnej udalosti.

Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Máte haváriu vody?
do 30 minút vám prídeme na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.