• Máte poruchu na potrubí? závadu nájdeme

    Monitoring portubia nonstop 0903 630 100

    monitoring potrubia nonstop bratislava a zapadne slovensko
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Monitoring potrubia – kanalizácie

nájdeme každú poruchu na vašom potrubí alebo kanalizácii

Upchatá alebo zapáchajúca kanalizácia? Aby sme zistili príčiny poruchy kanalizačného potrubia, aplikujeme náš monitoring kanalizácie s použitím inšpekčnej kamery – trasovacej sondy. S jej pomocou vieme lokalizovať miesto poškodenia a problém s istotou riešiť, nielen triafať naslepo. Naši skúsení technici sú certifikovaní priamo od dodávateľov strojov. Odstránením problému na prvý pokus Vám ušetríme veľa času a peňazí.

Monitoring vykonávame pri bežnej údržbe ako i pri havarijnej službe a dokážeme odhaliť aj rizikové úseky kanalizácie: prerastená kanalizácia koreňmi, zlé spádovanie, zúženie prietoku rúry, praskliny na potrubí, deformácia potrubia, prepadnutá kanalizácia, niekedy aj neodborne nainštalované potrubie. Samozrejmosťou je USB nahrávka, ktorú od nás dostanete pre potreby riešenia poistnej udalosti.

Monitoring kanalizácie

Upcháva sa vám často odpadové potrubie?

Potrebujete inšpekciu kanalizácie pred rekonštrukciou alebo odovzdaním stavby?

Revízia, inšpekcie,kamera do potrubia, monitoring – hovorte tomu akokoľvek, o zvyšok sa postarajú naši technici s niekoľkými rokmi praxe a 4 kamerové systémy .

Kamerové skúšky robíme pre štátne organizácie, bytové družstvá, firmy aj súkromné osoby. Preveríme potrubie všetkých profilov od DN 40 až po DN 1500 aj domové prípojky.

Kanalizáciu prezrieme a odovzdáme písomný protokol aj videozáznam na USB.

Do obrazu sa zaznamenáva vzdialenosť kamery a zároveň aj poruchy a popis závad vrátane veľkosti trhlín, presahu hrdiel, ovality a spádu potrubia.

Závady odhalíme a navrhneme spôsob opravy.

Vďaka službe monitoring potrubia zistíme presnú príčinu závady
ušterí vám to množstvo peňazí za výkopové a búracie práce

Kedy sa aplikuje monitoring portubia

monitoring potrubia nonstop západoslovenský kraj

Kedykoľvek začnú vlhnúť steny, opakovane sa upcháva kanalizácia, zateká splašková alebo dažďová voda, je vhodné presné nasnímanie problematických miest. Monitoring sa využíva, aj keď je potrebné vyhľadať revízne šachty či iné kanalizačné prvky, skontrolovať kanalizáciu po oprave, pri prepadnutí sa terénu v blízkosti kanalizácie a v podobných prípadoch.

Akýmkoľvek poruchám a havarijným stavom sa do veľkej miery dá predísť pravidelnou údržbou a servisom. Rovnako to platí aj pri kanalizácii. Našim klientom odporúčame preventívny monitoring, v rámci ktorého pravidelne skontrolujeme všetky prvky kanalizácie. Prevencia je totiž najefektívnejšie riešenie, lebo predchádza vzniku problému. V konečnom dôsledku nešetrí len čas a peniaze, ale aj Vaše nervy.

V ktorých prípadoch sa využíva
monitoring kanalizácie a potrubia

Príklady kedy je vhodné, alebo nutné využiť našu službu monitoring potrubia, alebo monitoring kanalizácie

krtkovanie nonstop bratislava

Krtkovanie zistenie príčiny a miesta upchatého potrubia

Ak chcete, aby Vaše rúry boli ako nové, využite naše služby. Kanalizačné potrubie, odtoky a odpady sú často zanesené usadeninami, mastnotou, betónom a ale i močovým kameňom (napr. pisoáre). Pravidelné čistenie a sledovanie stavu vodoinštalácií Vám poslúži k štandardnému bezporuchovému fungovaniu a k zníženiu nákladov na ich používanie.

instalaterske prace nonstop bratislava

Havária na potrubí zistenie či a kde je potrubie poškodené

V prípade, že je potrubie upchaté alebo poškodené, hrá čas veľkú úlohu. Naša špičková technológia a skúsený tím pracovníkov sú garanciou, že problémové miesto a príčinu poruchy identifikujeme rýchlo a presne a problém okamžite riešime.

trasovanie kanalizacie nonstop bratislava

Trasovanie potrubia, kanalizácie vyhľadanie kanalizačnej prípojky

Zistenie presnej polohy Vašej kanalizácie, určenie kadiaľ kanalizácia vedie, v akej hĺbke sa nachádza, určenie jej spádu – to všetko možno označiť ako trasovanie kanalizácie. Ak je kanalizácia poškodená alebo upchatá, trasovanie s použitím špeciálneho zariadenia šetrí nemalé finančné prostriedky, keďže netreba vykonávať výkopové práce na celej kanalizačnej vetve.

Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 
Potrebujete monitoring potrubia alebo kanalizácie?
do 30 minút vám prídeme na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.