• Monitoring kanalizácie

    Volajte nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Monitoring kanalizácie

Kanalizácia nehnuteľností potrebuje starostlivosť rovnako ako ostatné časti vášho majetku.

Mnohí majitelia domov však často ani nevedia veľa o kanalizácii svojej nehnuteľnosti, a často ani netušia, že majú problémy.

Čo je monitoring kanalizácie?

Monitoring kanalizácie slúži na prieskum a dokumentáciu súčasného technického stavu potrubných systémov, ďalej tiež na kontrolu kvality vykonaných sanačných prác. Pred začatím každej revízie je nutné potrubné vedenia riadne vyčistiť, tj. zbaviť akýchkoľvek sedimentov, nánosov a ďalších prekážok, ktoré by znemožnili dokonalý prejazd monitorovacieho zariadenia.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Prečo sú kontroly kanalizácie dôležité?

Problémy s kanalizáciou nie sú vždy zrejmé.

To, že toalety v dome splachujú a drezy odtekajú neznamená, že kanalizácia je v stopercentnom a dobrom stave. Kanalizačné inšpekcie môžu odhaliť aj neznáme problémy v domácej kanalizácii skôr, ako spôsobia veľké škody alebo sa stanú závažnými.
Pravidelné a včasné monitorovanie kanalizácie a následné riešenie daného problému s kanalizáciou vám môžu ušetriť peniaze na nákladnejšie opravy alebo zabrániť tak rozsiahlejšiemu poškodeniu Vášho potrubia.

Kedy je potrebné vykonať inšpekciu kanalizácie?

Mnohí ľudia si dajú spraviť inšpekciu kanalizácie, keď majú vážny záujem o kúpu nového domu. Taktiež je dobré zrealizovať inšpekciu kanalizácie, ak váš dom vykazuje známky upchatia kanalizácie alebo ak ste v minulosti mali problém s kanalizáciou a chcete vedieť, či vaša kanalizácia aj naďalej funguje správne.

Opakované problémy? Náš monitoring odhalí príčinu

Narúšajú vašu kanalizáciu rastúce korene, máte popraskané alebo upchaté potrubie alebo vás trápi iný problém s kanalizáciou?

Kontrola pomocou kamery odhalí príčinu problémov s kanalizáciou. Zistíme problém, označíme jeho polohu na povrchu a navrhneme spôsob opravy.

Realizujeme kamerové inšpekcie pre inštitúcie, bytové družstvá, spoločnosti a jednotlivcov. Revízia, inšpekcia, monitorovanie – naše zariadenie kontroluje potrubia všetkých priemerov, rovnako ako aj potrubia v domácnostiach. Zmonitorujeme Vašu kanalizáciu a vydáme Vám videozáznam na CD, a vyhotovíme aj písomnú správu ak je to potrebné. Po inšpekcii potrubia zistíme a analyzujeme chyby a navrhneme vhodný spôsob opravy.

Potrebujete pomoc alebo si chcete dohodnúť termín pre inšpekciu kanalizácie? Zavolajte nám!

Naša firma vám zaručí kvalitu služieb

Vieme, že problémy so sanitárnymi zariadeniami môžu byť v domácnosti nepríjemné. To je dôvod, prečo sme tu pre vás. Či už ide o upchatý odtok alebo zlomené potrubie, môžete si byť istí, že sa snažíme maximálne vyriešiť váš problém. Pomôžme vám, aby ste stresovú situáciu zvládli!

Naším cieľom je zaobchádzať s vašimi problémami tak, akoby boli naše vlastné. S viac ako 10 ročnými skúsenosťami v oblasti inštalácií sme schopní poskytovať efektívne služby za veľmi prijateľné ceny. Naše služby nezanechajú na vašom pozemku spúšť a nezasiahnu vám do súkromia. Dokonca aj keď našu prácu dokončíme, náš znalí personál vám všetko vysvetlí a upozorní vás, ako môžete zabrániť budúcim problémom.

To, čím si držíme našich zákazníkov sú okrem kvalitných služieb aj dobré vzťahy, ktoré si s nimi budujeme v priebehu niekoľkých rokov. To znamená budovať dôveru prostredníctvom čestného hodnotenia vykonanej práce a spravodlivého určovania cien. V našej firme poskytujeme samozrejme aj odhad cien za služby dopredu, takže presne viete, čo môžete očakávať ešte pred začiatkom práce. Pri vysvetľovaní nákladov sa snažíme byť čo najzrozumiteľnejší a vítame všetky vaše pripomienky, otázky či obavy, ktoré máte. Táto transparentnosť nás odlišuje od iných firiem a vieme, že naši zákazníci to oceňujú.

mozete volat nonstop 24 hod denne
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Potrebujete skružovú, alebo kanalizačnú šachtu?
prídeme vám na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.