• Krtkovanie, monitoring, Havarijna služba?

    Rakúsko a Maďarsko +421 903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Krtkovanie Rakúsko a Maďarsko

máte upchaté potrubie, odtok alebo kanalizáciu?
všetky naše služby vykonávame v pohraničnej oblasti Rakúska a Maďarska

Trápi Vás upchaté kanalizačné potrubie, odtok, odpad alebo revízna šachta? Vyriešime každý problém.

Naše služby poskytujeme aj na území štátov Rakúsko a Maďarsko

Skúsený tím našich pracovníkov s použitím modernej technológie vyčistí každé potrubie. Krtkovanie je čistenie potrubia, ktoré odstráni usadeniny a nánosy v potrubí a zbaví potrubie každej prekážky.  Sme tu pre Vás už vyše desať rokov. Rýchlosť, odbornosť a efektívnosť sú základné atribúty našej práce.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Krtkovanie nonstop vykonávame v mestách
Berg, Hainburg, Kittsee, Rajka, Dunakility

RAKÚSKO A MAĎARSKO

BERG – Kedysi tu bol hraničný priechod medzi Rakúskom a Slovenskom. Leží v tesnej blízkosti Petržalky, vzdialenosť je 7 kilometrov. Berg je obľúbené miesto cyklistov. Vybudovaných je tu  viacero značených cyklistických trás. V Bergu je niekoľko kultúrnych pamiatok : Farský kostol Anna zu Berg, kaplnka Mariahlifskapelle, či kaplnka svätého Petra a Paul a morový stĺp svätej Márie.

MOSONMAGYARÓRVÁR – obec v Maďarsku vzdialená asi 33 km od Bratislavy. Mesto známe svojou termálnou vodou. Nájdete tu niekoľko hotelov ponúkajúcich relax a wellness v kúpeľoch s liečivou termálnou vodou.

V Rakúsku a Maďarsku krtkujeme aj v týchto mestách a obciach

HAINBURG AN DER DONAU – Je od Bratislavy – Bratislavského hradu – 12 kilometrov. Hainburg je malebné mestečko s mohutnými stredovekými mestskými hradbami a bránami. Jeho symbolom je najväčšia stredoveká mestská brána v Európe. Pochádza z 13 storočia. Dominantou mesta je hrad. Každoročne v júni sa tu konajú Hradné hry a stredoveké historické trhy.

KITTSEE – Obec ležiaca v tesnej blízkosti bratislavských mestských častí Jarovce a Petržalka. Vzdialenosť medzi Bratislavou a Kittsee je  7 kilometrov . Kittsee je známe ako ,,marhuľová oblasť“, vďaka veľkému počtu marhuľových odrôd. Pestuje sa tu aj vinič, vďaka úrodnej pôde sa tu darí odrodám najmä bieleho vína. Žije tu približne 1300 Slovákov. Nájdeme tu aj hodnotné kultúrne pamiatky : Hrad Kopčany (Altes Schloss), Kaštieľ Kopčany ( Neues Schloss).

RAJKA – obec v Maďarsku, bezprostredne hraničiaca s Bratislavou. Leží asi 2 kilometre od mestskej časti Čunovo a 5 kilometrov od Rusoviec. So Slovenskom ju spájajú tri hraničné priechody, všetky ústia do Bratislavy. Obec známa svojimi jahodovými poliami s možným samozberom ovocia a vychytenou maďarskou kuchyňou.

EDELSTAHL – ,,Zemianska dolina“ je doslovný slovenský preklad. Leží cca 10 kilometrov od Bratislavských hraníc. Obec je známa minerálnymi prameňmi. Vyrába sa tu minerálna voda Romerquelle – zamestnávajú aj niekoľko Slovákov. V obci je farský kostol svätého Štefana, postavený v barokovom štýle. Zaujímavosťou je, že organ zhotovili v bratislavskej dielni.

WOLFSTAHL – Po slovensky ,,Vlčindol“. Obec leží cca 8 kilometrov od Bratislavy. Končí tu železničná trasa z Viedne. V roku 1945 viedla táto železničná trať až do Bratislavy. V roku 2008 sem zaviedol Dopravný podnik Bratislava pravidelnú autobusovú linku. Dôvodom je rastúci počet slovenského obyvateľstva.

Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Potrebujete krtkovanie?
do 30 minút vám prídeme na pomoc
krtkovanie havarijna sluzba bratislava nonstop
error: Kopírovanie textov je zakázané.