• Trasovanie, Monitoring, Krtkovanie?

  Dunajská streda a okolie 0903 630 100

  vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Krtkovanie Dunajská Streda

máte upchaté potrubie, odtok alebo kanalizáciu?
všetky naše služby vykonávame aj v časti Južného Slovenska

Neodteká voda v kuchyni alebo v kúpeľni? Potrubie je upchaté? Nečakajte a zavolajte nám hneď teraz.

Krtkovanie a ďalšie naše služby ako sú monitoring kanalizácie, trasovanie potrubia a všetky inštalatérske práce spojené s kanalizáciou poskytujeme v oblasti Dunajská streda a južné Slovensko

S použitím modernej technológie vyriešime akýkoľvek problém s potrubím. Môžete sa spoľahnúť na našu dlhodobú prax a na naše skúsenosti. Pracujeme odborne, rýchlo a efektívne. Šetríme Váš čas i Vaše peniaze. Upchaté alebo zanesené potrubie vyčistíme metódou krtkovanie k Vašej úplnej spokojnosti.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Krtkovanie nonstop vykonávame v mestách
Dunajská streda, Galanta, Sereď a iné

Kým budete čakať na náš príchod môžete si zatiaľ prečítať niečo o Dunajskej Strede a okolitých mestách a obciach, aj v pamiatkach je niekedy nutné krtkovanie :)

Pôvodné územie Dunajskej Stredy tvorili menšie ostrovné celky. Stred a juh ostrova tvorili močariská a bahniská.

Dnešnú polohu má mesto približne v strede Žitného ostrova. Mestom prechádza železničná trať Bratislava – Komárno a niekoľko hlavných ciest.

Históriu mesta výrazne poznamenalo 20. storočie dvoma historickými udalosťami : v roku 1944 násilným odvlečením židovského obyvateľstva do koncentračných táborov a výmena obyvateľstva týkajúca sa priamo Dunajskej Stredy, kedy zo Slovenska násilne vysťahovali 110 maďarských rodín – príslušníkov inteligencie.

Dnes je mesto známe predovšetkým ako dovolenková oblasť , preslávili ju kúpele. Tunajší Thermalpark Dunajská Streda je jedným z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk na juhu Slovenska. Thermalpark vďačí za svoj vznik náhode. V 80-tych rokoch namiesto olejového vrtu navŕtali mineralizovanú vodu s teplotou 57 stupňov celzia. A tak vzniklo miesto pre relax v krásnom prostredí Žitného ostrova. Ponúka kvalitné služby pre všetky vekové kategórie. Je tu vybudovaný aquapark a welness hotel.  Liečivá termálna voda má priaznivé účinky pri ťažkostiach pohybového aparátu.

V meste nájdeme aj množstvo historických a kultúrnych pamiatok – najstaršou je rímsko-katolícky kostol sv. Juraja. Jeho pôvodný barokový architektonický sloh je zachovaný dodnes. V podzemí kostola je hrobka s pozostatkami jednej z najznámejších rodín mesta Pókateleki Kondé.

V Žltom kaštieli je stála expozícia Žitnoostrovského múzea.

Každoročne v septembri sa v meste koná tradičný Žitnoostrovský jarmok, sprevádzaný množstvom koncertov a sprievodných podujatí.

Na Južnom Slovensku krtkujeme aj v týchto mestách a obciach

OKRES DUNAJSKÁ STREDA

 • DUNAJSKÁ STREDA – v strede mesta je pamätník holokaustu. Na jeho mieste kedy stála tzv. Veľká Synagóga. V meste stojí rímskokatolícky kostol sv. Juraja z 13. storočia, Žltý kaštieľ biskupa Kondého a Vermesova vila.
 • GABČÍKOVO – obec sa dostala verejnosti do povedomia po začatí výstavby vodného diela. Pri nádrži je vybudovaný vodný park, poskytujúci možnosť adrenalínových vodných športov. Historickou pamiatkou je dodnes stojaci opevnený kaštieľ s baštami a vodnou priekopou.
 • VEĽKÝ MEDER – nachádza sa tu Termálpark Veľký Meder, obkolesený 100 ha lesoparku. Jeho krytý rekreačný komplex je otvorený celoročne.  Stojí tu socha Bélu Bartóka – hudobného skladateľa , pomník hrdinov I. a II. svetovej vojny.
 • DUNAJSKÝ KLÁTOV –  je bohatý na jedinečné druhy fauny a flóry pri ramene Malého Dunaja. V obci je rímskokatolícka kaplnka Narodenia Panny Márie z roku 1923.

OKRES GALANTA

 • GALANTA – v meste je križovatka železničných tratí Galanta- Leopoldov a Bratislava – Štúrovo. Ponúka možnosti letného relaxu v okolí na Vincovo jazere, ktorého zvláštnosťou je že takmer nezamŕza, je vyhrievané geotermálnym vrtom, a pri vodnom diele Kráľová.
 • TOMÁŠIKOVO – V obci je rímskokatolícky kostol Najsvätejšej Trojice z roku 1801. V okolí obce sa nacháda vzácna kultúrna pamiatka kolový vodný mlyn, tiež kaštieľ a park.
 • SEREĎ – mesto je bohaté na pamiatky, jednou z nich je Vodný hrad. Sereď má výhodnú polohu na rekreačno – turistické účely. Váh a priehrada Kráľová ponúka možnosti pre milovníkov vodných športov.
 • JELKA- obec leží neďaleko Malého Dunaja , na ktorom sa nachádza historický vodný mlyn, premenený na múzeum v prírode. Je tu táborisko pre vodákov a novšia luxusnejšia reštaurácia ponúkajúca špeciality z rýb a aj možnosti rybolovu.

Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 
Potrebujete pomoc zavolajte nonstop?
do 30 minút vám prídeme na pomoc
krtkovanie havarijna sluzba bratislava nonstop
error: Kopírovanie textov je zakázané.