• Kontrola kanalizácie po uskutočnenej oprave

    Volajte nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Kontrola kanalizácie po uskutočnenej oprave

Oprava kanalizácie a jej následná kontrola nie je tak zložitá, ako bývala.

Teraz máme technológiu nielen na kontrolu problémov bez vykopávania, ale aj na opravu alebo úplnú výmenu systémov bez komplikovaných výkopov.

Kontrola kanalizácie je prospešná z mnohých dôvodov.

Ak si myslíte, že by ste mohli mať problém s vašou kanalizačnou linkou, alebo sa potrebujete uistiť, že po uskutočnenej oprave všetko funguje tak ako má, inšpekcia vám môže byť nápomocná.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Revízia kanalizácie

Kontrola kanalizácie je dnes veľmi jednoduchý proces.

Zatiaľ čo v minulosti by sa celá oblasť musel vykopať, aby sa zistilo, ktoré úseky spôsobujú problémy, v súčasnosti použijeme videokameru vloženú priamo do potrubia. Tieto kamery sú schopné poskytnúť detailný obraz o tom, čo sa deje vo vnútri potrubia, a presne zistiť, ktoré časti je potrebné opraviť. Na základe video-kontroly kanalizácie môžeme posúdiť typ poškodenia a jeho závažnosť – mohli vzniknúť praskliny na potrubí v dôsledku vniknutia koreňov, staré materiály môžu byť rozbité alebo môžu byť potrubia len upchaté.

Táto video-technológia je ideálna pre bežné domácnosti, ale aj pre komerčné objekty a umožňuje nám plne pochopiť, čo sa deje vo vašom potrubí, a aké chyby sa na ňom vyskytli. Zavolajte si našu firmu- skutočných odborníkov na kontrolu kanalizácie a nemusíte platiť drahého opravára, ktorý mohol pred tým kľudne povedať, že problém je horší než v skutočnosti je.

Videokamery sa môžu použiť aj po opravách, aby sa objasnilo, ktoré oblasti boli opravené, a či bola práca vykonaná správne. Napríklad, ak bola časť potrubia poškodená a potom opravená, môže video inšpekcia zistiť, či je potrubie v poriadku a funguje tak, ako by malo.

Aký účel má video-inšpekcia kanalizácie?

Špeciálne vyrobené vodeodolné kamery umožňujú vizuálnu kontrolu kanalizačného potrubia a iných potrubí, ktoré sú uložené pod zemou. Tým, že použijeme kameru na kontrolu kanalizačnej linky odhalíme predtým neviditeľné chyby a závady, ktoré sa skrývali v potrubiach.

Ako funguje kamera na kontrolu kanalizácie?

Náš profesionálne vyškolený pracovník vloží do kanalizačného potrubia ohybnú tyč s videokamerou s vysokým rozlíšením.

Ohybná tyč umožňuje kamere prechádzať cez potrubie a vidieť celú trubicu. Technik potom môže určiť stav vnútornej časti potrubia a pochopiť existujúce alebo potenciálne problémy. Počas inšpekcie pomocou stokovej videokamery zaznamenávajú rádiové vysielače umiestnené na kamere hĺbku a fyzickú polohu akejkoľvek chyby alebo prekážky v potrubí, aby sme presne diagnostikovali a vyriešili akékoľvek problémy s odtokovým potrubím. Máme kvalitné technické vybavenie a videokamery sú veľmi spoľahlivé, takže vaše problémy sa vyriešia rýchlo a efektívne.

Aké problémy je možné identifikovať pomocou kamery s kanalizáciou?

Kanalizačná videokamera dokáže identifikovať mnohé problémy, ako napríklad narušenie potrubia koreňmi alebo potrubie, ktoré je nesprávne uložené, zlomené, prasknuté, zdeformované alebo inak poškodené. Kamera tiež identifikuje nahromadenie tuku a mastnoty v rúrach a iné prekážky. Kontrola sa samozrejme môže previesť aj po vykonaní akejkoľvek služby, aby sa overilo, či bola linka riadne vyčistená alebo opravená.

Kedy by sa vaše potrubie malo podrobiť inšpekcii pomocou kamery na kontrolu kanalizácie?

Tento typ kontroly sa odporúča, ak máte opakované upchávky odtokových potrubí, pomalé odtoky alebo máte iný problém s kanalizáciou, ktorý neviete identifikovať. Okrem toho, je takáto kontrola prospešná aj v prípade, že sa chystáte kúpiť nehnuteľnosť, a preto sa prostredníctvom inšpekcie pomocou kamerového systému dozviete, v akom stave je kanalizácia nehnuteľností, o ktorú máte vážny záujem.

Objednajte si naše služby

Naša firma dokáže plne skontrolovať vašu kanalizáciu po uskutočnených opravách kanalizačnej linky. Kamera pripojená k pružnej hadici je vložená do kanalizačného potrubia, zatiaľ čo technik kontroluje spoje potrubia a najmä to, či uskutočnená oprava bola vykonaná správne a problém sa neopakuje.

Naši skúsení pracovníci sú licencovaní a vysoko vyškolení na to, aby riešili všetko od bežných opráv inštalácií až po najrozsiahlejšie inštalatérske práce. Pozorne skontrolujeme stav vašich kanalizačných potrubí, aby sme zistili, či predchádzajúce opravy boli vykonané kvalitne alebo, či je potrebné vykonať dodatočné korekcie už opravovaného potrubia.

mozete volat nonstop 24 hod denne
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

Potrebujete kontrolu kanalizácie po uskutočnenej oprave
prídeme vám na pomoc
krtkovanie monitoring trasovanie kanalizácie a potrubia
error: Kopírovanie textov je zakázané.