• Dažďové zvody

    Volajte nonstop 0903 630 100

    vkkstav krtkovanie havrijna sluzba nonstop
krtkovanie nonstop do 30 min u vas
moznost platby kartov

NONSTOP 24/7/365

Dažďové zvody – montáž, opravy, čistenie

Zrážky sú dôležitou súčasťou nášho ekosystému a kto by nemal rád príjemný letný dážď?

Pokiaľ ide o ochranu nášho domu a strechy, dážď nie je vždy náš najlepší priateľ.

Dažďové zvody sú dôležitou súčasťou každého rezidenčného odvodňovacieho systém. Ak ste si všimli problematické nahromadenie vody pozdĺž exteriéru vášho domu, zvody pripevnené k vašej streche, ktoré sa rozpadajú, alebo hľadáte spôsob, ako zvýšiť hodnotu vášho domova, montáž alebo renovácia dažďových zvodov je ideálnym riešením.

upchaty odtok, cistenie potrubia a kanalizacie

Čo sú dažďové zvody?

Dažďové zvody sú dôležitým nástrojom v boji, ktorý vedie váš dom s možným poškodením vodou.

Dažďové zvody – montáž, opravy, čistenie

Dom bez žľabov a zvodov je oveľa náchylnejší na poškodenie a vlhnutie ako domy, ktoré majú tento drenážny systém. Keď sa voda nahromadí na streche vášho domu, a to buď z dôvodu zrážok, sneženia alebo kondenzácie, steká po streche do žľabového systému. Dažďové zvody zabraňujú stekaniu vody po múroch vášho domu. Navyše, bez žľabov, by voda stekala pozdĺž základov vášho domu, čo by predstavovalo ďalšie škody na vašom majetku – napr. poškodenie suterénu a exteriéru.

Výhody dažďových zvodov

Odvodňovací systém v domoch, má mnoho výhod, ktoré pomáhajú zvyšovať životnosť vašej strechy, zabraňujú poškodeniu vašich múrov a zvyšujú hodnotu vášho domu. Dažďové zvody chránia pred zaplavením suterénu – jednou z najväčších nočných mora každého majiteľa domu. Tým, že odvádzate vodu smerom od základov, výrazne znižujete riziko zaplavenia suterénu počas silných dažďov, a tým ušetríte budúce problémy a starosti zahŕňajúce poistné udalosti a ďalšie štrukturálne škody na vašom dome. Dažďové zvody zabraňujú akumulácii vody na streche, zmierňujú poškodenie vašich strešných materiálov a dlhodobo vám ušetria čas a peniaze. Niet divu, prečo renovované a dobre udržiavané dažďové zvody sú kľúčom k optimalizácii celkovej trhovej hodnoty vášho domova.

Montáž dažďových zvodov

Montáž odvodňovacieho systému zahŕňa spájanie viacerých častí,

z ktorých sa tento systém skladá: žľabové čelo, pododkvapový žľab, žľabový roh, žľabový kotlík, uchytná objímka rúry, odtoková odpadová rúra, prípojka ku kanalizácii a výtokové koleno. Počas montáže odkvapových systémov je potrebné pamätať na zabezpečenie minimálneho sklonu odkvapu, ktorý je 5 mm / bm. Pri dĺžkach odkvapov nad 10 m je potrebné
použiť viac ako jednu odtokovú rúru.

Opravy a čistenie dažďových zvodov

Čistenie žľabov a zvodov je jednou z najdôležitejších úloh pre majiteľa domu, pretože je nevyhnutné, aby dažďová voda odtekala bez prekážok. Odkvapy treba čistiť aspoň raz ročne, a to najneskôr do konca jesene po opadaní všetkých listov zo stromov. Ak sa vaše odkvapy upchajú lístím, machom a inými nečistotami, vzniká tu riziko, že dažďová voda bude pretekať. To môže mať za následok poškodenie krovu a fasády z dôvodu vlhkosti. Dôsledná údržba pomôže zabezpečiť, aby vaše dažďové zvody zostali funkčné v priebehu rokov. Pravidelné čistenie dažďových zvodov a profesionálne opravy v prípade vážneho poškodenia pomôžu ochrániť váš dom v dlhodobom horizonte a zabrániť mnohým budúcim problémom.

Montáž dažďových zvodov

Kontaktujte nás

Naši odborníci na odkvapy vám poskytnú spoľahlivú montáž, čistenie alebo opravu dažďových zvodov prispôsobenú vášmu domovu, s cieľom riešiť jedinečné výzvy, ktorým čelí každý majiteľ domu.

Kontaktujte našu firmu ešte dnes!

Máme desaťročia skúseností v inštalácii dažďových zvodov a disponujeme odbornými znalosťami, ktoré pomôžu majiteľom domov urobiť správne rozhodnutie a ochrániť tak svoj majetok pred poškodením vodou.

Poskytujeme najvyššiu úroveň zručností v danej oblasti a plníme v rámci našej firmy zásady čestnosti, integrity a výnimočného zákazníckeho servisu.

mozete volat nonstop 24 hod denne
Niektorí naši spokojní zákazníci

každý zákazník je pre nás dôležitý, nezáleží na tom, či ste vlastík bytu, domu alebo veľká spoločnosť.
s dôverou sa na nás môžete obrátiť.

 

error: Kopírovanie textov je zakázané.